„Android 15“ beta versija pasirodys jau balandžio mėnesį

„Google“ vasario 16 d. išleido pirmąją „Android 15“ programuotojų peržiūros versiją (DP), t. y. viena diena vėliau, nei buvo galvojama. Kovo mėn. pasirodys dar viena DP versija, balandžio mėn. – pirmoji beta versija, gegužės mėn. – antroji beta versija, o birželio mėn. prasidės „platformos stabilumo“ etapas prieš galutinį išleidimą, kuris bus… po liepos mėn. – tai viskas, ką „Google“ atskleidžia dabar. Bendrovė sako, kad nuo birželio mėnesio iki oficialaus išleidimo praeis „keli mėnesiai“.

Kaip visada ankstyvojoje DP versijoje, nėra daug naujovių, o išryškinti dalykai daugiausia skirti kūrėjams. „Android 15“ bus palaikomas dalinis ekrano bendrinimas, o tai reiškia, kad galėsite bendrinti arba įrašyti tik programos langą, o ne visą ekraną.

Taip pat yra papildomų našumo struktūros patobulinimų ir naujų išplėtimų, leidžiančių geriau valdyti kameros aparatinę įrangą ir algoritmus palaikomuose įrenginiuose, taip pat naujų duomenų tipų palaikymas programoje „Health Connect“. Failus „Android 15“ galima apsaugoti pasirinktiniais kriptografiniais parašais, taip užtikrinant, kad jie nebuvo pažeisti ar sugadinti, ir apsaugant nuo kenkėjiškų programų ar neleistinų failų pakeitimų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.