„Apple“ išsprendė „iPhone 15 Pro“ perkaitimo problemas su programinės įrangos atnaujinimu

Beveik iškart po išleidimo klientai pradėjo skųstis, kad „iPhone 15 Pro“ ir „Pro Max“ įkrovimo metu tampa labai karšti. Vos prieš kelias dienas „Apple“ šiuos skundus išsklaidė, sakydama, kad kaitimas įkraunant telefonus yra normalus reiškinys ir kad ši problema išnyks po kelių dienų naudojimo.

Trečiadienį „Apple“ išleido 17.0.3 „iOS“ versiją. Atnaujinimas pasirodė praėjus vos savaitei po 17.0.2, tačiau tai buvo šiek tiek skubus pataisymas, nes jame ištaisyta perkaitimo problema, su kuria „iPhone 15 Pro“ savininkai susidūrė nuo pat pasirodymo.

„Nustatėme keletą sąlygų, dėl kurių „iPhone“ gali veikti karščiau, nei tikėtasi“, – savaitgalį sakė „Apple“. „Per pirmąsias kelias dienas po įrenginio nustatymo ar atkūrimo įrenginys gali būti karštas dėl padidėjusios foninės veiklos“.

Tačiau FLIR bandymai atskleidė, kad telefonų paviršius veikė įkaitęs iki 40C (118F), o tai nebūdinga ankstesniems „iPhone“ ar konkurentų telefonams. „Apple“ teigė, kad „iOS“ padarys pranešimą, jei telefonas perkaista, ir kai kurie naudotojai pranešė, kad taip nutiko prieš pat telefono išsijungimą.

1 Komentaras

  1. newdiamond parašė:

    apple ishsprende problema tobuliausiuose ir negendanciuose telefonuose

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.