„Google“ išleido „Pixel 8 Pro“ ir „Pixel 8“ telefonus

Atrodo, kad „Pixel 8“ ir „Pixel 8 Pro“ telefonai jau kurį laiką yra su mumis dėl gausaus gandų apie šiuos įrenginius. Dabar šie telefonai pagaliau išleidžiami oficialiai.

Pagrindinis patobulinimas yra „Tensor G3“ sisteminis lustas, pagamintas naudojant „Samsung“ 4 nm technologinį procesą. Jame yra 9 branduolių procesorius, turintis vieną pagrindinį „Cortex-X3“ branduolį, keturis „Cortex-A715“ branduolius ir dar keturis „Cortex-A510“ branduolius. „Pixel 8“ turi 8 GB RAM, o „Pro“ – 12 GB. Abu „Pixel 8“ serijos telefonai yra atsparūs vandeniui ir dulkėms pagal IP68 standartą, juose yra pirštų atspaudų ir veido atrakinimo funkcijos.

„Pixel 8 Pro“ turi 6,7 colių QHD+ LTPO 120 Hz OLED ekraną su 2400 nitų maksimaliu ryškumu, kurį dengia „Gorilla Glass Victus 2“ stiklas. Galėsite rinktis iš trijų spalvų – mėlynos, obsidiano ir smėlio spalvos.

Trys kameros yra „Pixel 8 Pro““ nugarėlėje – 50 MP „Octa-PD“ (fazės aptikimo automatinio fokusavimo) plataus kampo kamera su OIS, nauja 48 MP „Quad-PD“ ultra plataus kampo kamera ir 48 MP „Quad-PD“ 5 kartus priartinanti kamera su iki 30 kartų „Super-Res“ skaitmeniniu priartinimu. Priekinė kamera yra naujas 10,5 MP jutikilis su plačiu matymo lauku.

Šalia kamerų yra naujas odos temperatūros jutiklis, kuris yra išskirtinis „Pixel 8 Pro“. Pranešama, kad jutiklis yra „Melexis MLX90632“ įrenginys ir jo vienintelė paskirtis yra nuskaityti temperatūrą – su šiuo jutikliu nebus jokių įmantrių fotografijos triukų. Telefone tai pat įmontuota 5050 mAh baterija su 30 W greitu įkrovimu.

Kalbant apie fotografijos triukus, naujoji „Pixel 8“ serija turi „Photo Unblur“, „Magic Eraser“, „Best Take“ ir „Macro Focus“ funkcijass. „Pixel 8 Pro“ dar turi naują funkciją „Pro Controls“, kurios negavo įprasta „Pixel 8“ versija.

Pereinant prie „Pixel 8“, kuris dabar yra 10 g lengvesnis ir šiek tiek mažesnis už savo pirmtaką, nes pereita prie mažesnio 6,2 colio FHD+ ekrano. Šis ekranas geresnis visais atžvilgiais – tai ryškesnis ekranas su 2000 nitų didžiausiu ryškumu ir pagaliau turi 120 Hz atnaujinimo dažnį (jis gali persijungti tarp 60 Hz ir 120 Hz). Virš jo yra „Gorilla Glass Victus“ stiklas. Telefono viduje įmontuota 4575 mAh baterija, kuri palaiko 27 W greitąjį įkrovimą.

Į „Pixel 8“ taip pat įdiegtas naujas ultra plataus kampo jutiklis, nors jis nėra toks pat kaip „Pro“ telefona. Tai 12 MP įrenginys su automatinio fokusavimo ir makroskopijos galimybėmis. Šalia jo yra 50 MP „Octa-PD“ pagrindinė kamera su 8x „Super-Res“ skaitmeniniu priartinimu. Asmenukių kamera yra tokia pati kaip ir „Pro“ modelyje, tai yra 10,5 MP.

Abu naujieji „Google Pixel 8“ telefonai turi nemokamą „Google One“ VPN ir pažadą 7 metus naudotis operacinės sistemos ir saugumo atnaujinimais, o tai yra ilgiausiai „Android“ srityje.

128 GB „Google Pixel 8“ kaina prasideda nuo 800 eurų / 700 JAV dolerių, o 128 GB „Google Pixel 8 Pro“ – nuo 1 100 eurų / 1 000 JAV dolerių. Įsigydami „Pixel 8“ gausite nemokamus „Pixel Buds Pro“ ausines, o įsigydami „Pixel 8 Pro“ Europoje ir JAV – „Pixel Watch 2“.

7 Komentarai

 1. EgidijusL parašė:

  O tai šitie jau nėra per brangūs? 😀

 2. FuZe parašė:

  Nu va čia jau rimtas reikalas:

  „Abu naujieji „Google Pixel 8“ telefonai turi nemokamą „Google One“ VPN ir pažadą 7 metus naudotis operacinės sistemos ir saugumo atnaujinimais, o tai yra ilgiausiai „Android“ srityje.“

  Kad visi kiti į tokį pavyzdį! Apple lyg security duoda ilgus metus.

 3. Guja parašė:

  Pixel-6 Lietuvoje veikė gerai.Pixel-7 LT jau turėjo problemu su..ryšiu.Vienu metu buvo nemažai skelbimu parduodančiu ką ti įsigytus telefonus.Atseit kalti Samsung modemai.Nors tarkime Vokietijoje dėl to bėdos nebuvo.PIXEL 8 atrodo vėl bus Samsung modemai

 4. BC00 parašė:

  Kai kuriose LT dalyse tenka skambinti iš tele2, o ne bitės dėl geresnio ryšio. Galbūt susiję su tai, jog viena eSIM, o kita ne.

 5. Guja parašė:

  Idomu kaip bus su Pixel 8.Šiaip lyg neblogi telefonai,turi daug naudingu funkcijų.Kameros geros…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.