ARCTIC išleidžia 3-ios kartos „Liquid Freezer“ AIO aušintuvus

Nuo pat pristatymo „Liquid Freezer“ serija pelnė daugybę apdovanojimų. Savo 23-iojo gimtadienio proga ARCTIC išleidžia jau 3-ios kartos „Liquid Freezer“ AIO aušintuvus ir taiko jiems ypač patrauklias kainas. 

ARCTIC pasistengė perkelti funkcijas ir dizainą į naują lygį. Naujosios AIO sistemos gali pasigirti efektyvesne šaldymo plokštele, didesniu VRM ventiliatoriumi bei didesniu radiatoriaus paviršiaus plotu šilumai išsklaidyti. Dar viena nauja funkcija – individualių valdymo parinkčių galimybė: Dabar pompa, VRM ventiliatorius ir radiatoriaus ventiliatoriai gali būti valdomi nepriklausomai vienas nuo kito. Ir tam pakanka prijungti vienintelį PWM kabelį.

ARCTIC siūlys keturių skirtingų dydžių sistemas, pradedant 240 mm ir baigiant 420 mm. Spalvinę gamą sudaro juoda (su/be A-RGB) ir balta su A-RGB spalvos. Įsigyti bet kurią sistemą su didele nuolaida iš oficialios ARCTIC parduotuvės galima iki gegužės 20 dienos. Siuntimas į bet kurią Europos šalį (išskyrus Jungtinę Karalystę) kainuoja 5,99 €.

5 Komentarai

 1. SoTOP parašė:

  Dėl to senesnei versijai sumažintos kainos pastaruoju metu.

  Dabar dar šiek tiek geresni, vienas į akis kritęs pastebėjimas tai jog 280mm atsilieka nuo 360mm daugiau nei būčiau pagalvojęs. Kitas, kad montavimas nėra pats optimaliausias, plius palaiko tik dabartini Intel lizda. Pliusas tas, kad gerai veikia tiek su AMD, dėl standartiškai pridedamo offset montavimo, tiek su Intel.

  • BC00 parašė:

   Ant AM5 lizdo išvis king of the hill šitie Freezer’iai, tik nepatinka, kad tvirtinimas vien offset, todėl susimontuos ne ant visų mITX. Manau bus naujos revizijos, kas būdinga ARCTIC.

   Ant Intel performance gal daugiau galėtų būti (improvement mažesnis padarytas nei ant AM5), bet kai tokia kaina skųstis nevalia.

 2. Narkaty parašė:

  Vieni geriausių aušintuvų, nusipirkau 2-os kartos modelį kai tik pasirodė prekyboj ir iki šiol jokių problemų, aušina puikiai. Puikus kainos ir kokybės santykis.

 3. Frantisekas parašė:

  Kai rinkausi PC galvojau apie II liquid freazeri, taciau radijatorius storas ir neuzteko vietos montuot dezes virsuje (butu trukdes vrm radijatorius), o priekyje nera vietos AIO radijatoriui montuot. Tai teko rinktis krakena. Na ir dar man ta pompa 2o tokia negrazi vizualiai, 3ias daug geriau atrodo.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.