„Assassin’s Creed Shadows“ veiksmas vyks feodalinėje Japonijoje, „Ubisoft“ pateikė pirmuosius treilerius
„Ubisoft“ išleido „Assassin’s Creed Shadows“ išankstinį treilerį, kuriame galime užesti akį į būsimą „Assassin’s Creed“ serijos žaidimą. „Assassin’s Creed Shadows“ planuojama išleisti lapkričio 15 d. PC, Mac ir konsolėms, o žaidimo veiksmas nukels žaidėjus į XVI a. pabaigos Japoniją.
Ankstesniuose „Assassin’s Creed“ žaidimuose žaidėjai galėjo pasirinkti vieną iš dviejų veikėjų, tačiau „Shadows“ šį požiūrį keičia. Du veikėjai yra tiesiogiai susiję su istoriniais įvykiais ir žmonėmis, o kiekvienas iš jų naudoja visiškai skirtingus žaidimo stilius. Didžiąją žaidimo dalį galima laisvai persijungti tarp veikėjų.
Norėdami įsitraukti į atvirą kovą, panašią į „Assassin’s Creed Origins“ ar „Odyssey“, žaidėjai gali valdyti Yasuke – realiai egzistavusį samurajų iš Afrikos, tarnavusį karo vadui Odai Nobunagai. „Ubisoft“ pasirinko Yasuke, nes jis yra patogus ryšys tarp daugelio istorinių temų, susijusių su samurajais ir portugalų prekybininkais. Tai, kad žaidime daugiausia dėmesio skiriama užsieniečių kilmės samurajui, greičiausiai bus lyginama su neseniai sukurtais anglų kilmės samurajaus Williamo Adamso portretais Koei Tecmo žaidime Nioh ir FX kritikų pripažinimą pelniusiame televizijos seriale Shogun.
Tuo tarpu žaidėjai, norintys grįžti prie „Assassin’s Creed“ ištakų, gali pasirinkti Naoe – nindzę ir išgalvotą tikro veikėjo Fujibayashi Nagato dukterį. „Ubisoft“ pasakojo IGN, kad žaidime bus įdiegta dinamiškomis šviesomis ir šešėliais paremta slapstymosi sistema, panaši į „Thief“ seriją arba pačios „Ubisoft“ „Splinter Cell“. Naujoji pasilenkimo poza taip pat padės žaidėjams įlįsti į daugiau slėptuvių, o fizika pagrįstas griebimo kablys leis laipioti.
Verčiau šitą naujieną ir su kiekviena pastraipa vis labiau stebiuosi. Juodaodis samurajus, o paskui moteris samurajė. Kažin, kas tokias pasakas sugalvoja?
Yra tokia ale legenda, kad buvo jodaodis karys, aišku ne samurajus. O ta mergina bus ale ninja – shinobi, irgi buvo ten žudikių, bet reik suprasti kad veikė kitaip. Karjera per lova .. Bet tu teisus užknisa juodai ta trykštanti woke ar kaip ten vadinasi. Aš kažkaip negaliu žaisti žaidimų kur moteris ir nera pasirinkimo, čia jau mano teises pažeidžia
Aš tai žiūriu labai paprastai ir manau kad mokam neproporcingai mažą kainą, už šimtmečius vykdytą netoleranciją ir nusikaltimus rasės pagrindu. Ir jei manes paklaustų ar aš galiu susitaikyti su tuo kas dabar čia vyksta, ar verčiau tapčiau juodaodžiu amerikoje prieš 50 – 100 metų, manau kad ilgai galvoti nereiktų. Viskas vyko ne taip jau seniai ir ne taip jau toli, kaip mums kartais gali pasirodyti…
O ir šiaip, pasaulyje yra baltų varnų. Ar jau tikrai duotų kas ranką nukristi, kad per visą istoriją, nėra buvę juadaodžio samurajaus? Aš tai ne, bet prisipažinsiu kad ir Japonijos istorijos žinovas tikrai nesu… 🙂
Rasės pagrindu netolerancija buvo, yra ir bus (į visas puses). Visos tautos yra vienu ar kitu laikotarpiu sunkių laikų turėjusios, bet nesuprantu, dėl ko dabar reikia skaičiuoti, kas didesni vargšiukai, kai bet kas dabar gali gyventi taip gerai kaip tik netingi. Ypač vakarų pasaulis jau seniai išėjo iš krašto su mažumų kišimu į filmus, serialus, reklamas ir žaidimus. Aš kalbu apie priverstinį kišimą, kai visas veikėjas įdėtas, vien tik dėl to, kad būtų „reprezentuojamas“, nors realiai visai istorijai nieko neduoda.
P.S. jau yra pasisakę žmonės, kurie dirbo prie pirminio šio Assassin’s Creed žaidimo Japonijoje. Prieš 10 metų nebuvo kalbos apie jokius juodaodžius ar moteris samurajus, bet woke kultūra viską pakeičia. Svarbu siųsti žinutę, kurios niekam nereikia.
P.P.S. Ubisoft akcijos irgi atitinkamai sureagavo į tokį superinį žaidimą.
Aš tai kaip suprantu (gal ir ne teisingai), bet žmonės nuo bezdžionės ne per toliausiai dar evoliucionavo t. y. pamatė -> pakartojo. Dėl to dabar visame kame ir yra demonstruojama kad pasaulis yra sudėtingas ir jame būna įvairiai. Istoriniu požiūriu keistokai gali atrodyti, bet kažkodėl nebesistebim nei f&f kosmose skraidančiom mašinom ar herojum žaidime kur vienas 50 tvarko pusryčiams. Manau toks tikslas ir gali būti – esame programuojami kad nesistebėtume ir neteistume…
Vis dar laikotes Darvinizmo teorijos? Idomu kodel ne visos bezdziones i zmogu evoliucionavo ir kur tie tarpiniai archeologiniai irodymai kad zmogus evoliucionavo, anksciau tai buvo neandertalieciai, taciau jau irodyta kad su kromanjonieciais jie neturi nieko bendro. Taip kad darvinizmas jau atgyvena. Pats Darvinas kritiskai ziurejo i savo teorija