„Bristol Ridge“ procesoriai bus išleidžiami „Computex 2016“ parodoje

AMD pranešė, kad „Bristol Ridge“ procesoriai, naudojantys integruotą grafikos posistemę, bus išleidžiami „Computex 2016“ parodoje. Jeigu pasiklydote tarp galybės kodinių pavadinimų, tai priminsime, kad šie APU procesoriai vis dar naudos „Excavator“ architektūrą, kuri yra „Bulldozer“ evoliucija.

Naujieji „Bristol Ridge“ procesoriai turės nuo dviejų iki keturių branduolių, palaikys DDR4 atmintį ir vis dar bus gaminami naudojant 28 nm techprocesą. AMD teigia, kad naujieji procesoriai lyginant su pirmtakais bus iki 23 % spartesni. AMD pateikė kelis testus, kur „Bristol Ridge“ procesoriai lyginami su „Intel Core i5-5200U“ procesoriumi, žinoma rezultatai pakankamai palankūs AMD.

AMD taip pat praneša, kad pirmieji į rinką šiuos procesorius įves HP su „Envy x360“ serija, kiti gamintojai kompiuterių modelius su „Bristol Ridge“ anonsuos kiek vėliau.

 brisrol ridge press2 brisrol ridge pressbrisrol ridge press3

3 Komentarai

 1. bugslalaila parašė:

  Taip išeina, kad turėsim Excavator atnaujinimą… Man užkliuvo, kad mobilūs Carrizo ar desktop Athlon 845 turi tik 1MB kešo per modulį, kai Kaveri turėjo 2MB. Nors vargu, kad čia šuo pakastas. Įdomu iš kur iškas ~ 25% spartos prieaugį GPU fronte. Jeigu lieka 28nm tech. procese, vargu ar sukiš kažką daugiau nei R7 512sp, kaip dabartiniuose Carizzo… Belieka tik kilstelt GPU taktinį dažnį + perėjimas prie DDR4, kiek padidins atminties pralaidumą. Bet kuriuo atveju – abejotina.

 2. BC00 parašė:

  Greičiausiai daugelį laurų reikėtų atiduoti DDR4 atminčiai, iGPU nuo pradžių buvo labai jautrus DRAM dažniui…
  http://www.techpowerup.com/221515/amd-outs-bristol-ridge-apu-performance-numbers.html

 3. bugslalaila parašė:

  Taip, bet 3DMark’e 11 naudojama vos 1866MHz DDR4, kai FX8800p su 1600MHz DDR3 nors palaiko iki 2133MHz… Keistokas testas… Bet kuriuo atveju, FX nešiojamuose – retenybė. Liaudžiai, ko gero, teks tenkintis R6 grafika.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.