Būsimas AMD flagmanas bus dvigubai greitesnis už RX 5700 XT

Gandai apie būsimas vaizdo plokštės yra labai populiarūs. Apie AMD vaizdo plokštes gandų niekada netrūksta, tad štai dabar nauja dozė. Viename Taivano forume buvo atskleista šiek tiek detalių apie būsimą AMD vaizdo plokščių flagmaną. Nereikia nei sakyti, kad informaciją reikia vertinti atsargiai.

Teigiama, kad AMD jau pasigamino pirmuosius „Navi 21“ lusto pavyzdžius. Šis lustas flagmanas yra 505 mm2 ploto, o tai yra dvigubai daugiau nei „Navi 10“ lustas, kuris montuojamas į RX 5700 vaizdo plokščių seriją. Būsimas AMD flagmanas turėdamas dvigubai didesnį lustą ir siūlys bent dvigubą kiekį spartos. Jei tai būtų tiesa, tai AMD flagmanas lenktų RTX 2080 Ti. AMD „Navi 21“ lustui parinks GDDR6 atmintį, tad bus atsisakyta HBM atminties. Esant GDDR6 atminčiai tikimės išvysti 384 bit arba net 512 bit atminties valdiklį. Tad atminties kiekis turėtų būti 12 GB arba 16 GB.

„Navi 21“ lustas bus gaminamas naudojant kiek patobulintą 7 nm litografiją. Naujesnė litografija leidžia į tą patį plotą sutalpinti daugiau tranzistorių, o taip pat suteiks minimalius patobulinimus energijos suvartojime arba dažnyje. „Navi 21“ išleidimo data dabar nežinoma, tai turi įvykti kažkada 2020 metais.

11 Komentarai

  1. Nukainotas parašė:

    Ir kaina bus dviguba.

  2. Stipena parašė:

    Nebus dvigubai greitesnis.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.