„CD Project Red“ žada spręsti „Witcher 3“ spartos problemas su būsimais atnaujinimais

Kai praėjusiais metais pasirodė „The Witcher 3 Next-Gen 4.0“ papildymas, daugelis PC platformos žaidėjų nusivylė, kaip žaidimas veikė, ypač kai buvo įjungti Ray Tracing efektai. Net ir aukštos klasės sistemų naudotojai negalėjo pasiekti stabilių 60 fps ir daugiau kadrų per sekundę, nes įjungus Ray Tracing efektus žaidimas reikalavo daug procesoriaus galios. Dabar „CD Projekt Red“ aktyviai dirba, kad išspręstų šias problemas, ir žada, kad būsimose „The Witcher 3“ pataisymuose daugiausia dėmesio bus skiriama žaidimo DX12 našumo optimizavimo asmeniniuose kompiuteriuose pagerinti ir procesoriaus išnaudojimui padidinti.

Be to, „CD Projekt Red“ stengiasi pagerinti „The Witcher 3“ veikimą dabartinės kartos konsolėse „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X/S“, taip pat aktyviai tobulina žaidimo „ray traced global illumination“ efektą, kad būtų išvengta vadinamųjų „apšvietimo nutekėjimų. „CD Projekt Red“ taip pat dirba siekdama iš naujo įdiegti HBAO(Horizon Based Ambient Occlusion) efektą į „The Witcher 3“ asmeniniams kompiuteriams skirtą versiją.

Šiuo metu nežinoma, kada „CD Projekt Red“ planuoja išleisti šiuos atnaujinimus naujos kartos „The Witcher 3“ žaidimui ir kokią realią įtaką šie pataisymai turės žaidimo našumui PC platformoje.

8 Komentarai

 1. Digixo parašė:

  „žada spręsti“… Mega facepalm… Ne zadeti, o daryti reikia 🙂

 2. Daemon parašė:

  Žada pradėti mąstyti apie galimybę sunerimti dėl galimos problemos ir išreiškė susirūpinimą.

 3. jagiux parašė:

  Man labiausiai patiko ray tracing efektai,tai yra juos ijungus nesimato jokio ryškaus skirtumo apart smarkiai kritusiu fps,nzn nzn, čia tas updeitas labiau primena random moderiu darbą kur pvz senus nfs undergroundus ar most wantedus dailina

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Tikrai skystai CDPR atrodo viskas kas po Cyberpunk išleidimo. Visokie bugai, klaidos, begaliniai atidėliojimai. Moderiai Witcherį daug kokybiškiau tobulino už dyką, negu jie už pinigus. Kažkoks nesusipratimas.

   • StrelokRTX parašė:

    Kad witcher 3 next gen rusų įmonė kūrė, CD Project Red tik kaip testeriai buvo. CD Project Red klausimas ar išvis kažką sukurti gali, nes net Gwent žaidimo palaikymą panaikino nuo 2024 metų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.