„GeForce RTX 3080 TI“ irgi turės „Ethereum“ filtrą

NVIDIA nėra paskelbusi, kada ruošiasi išleisti „GeForce RTX 3080 Ti“ vaizdo plokštes, bet mus pasiekė nauja informacija apie šį produktą. Gerai žinomas gandų skleidėjas, kopite7kimi, kuris pateikė daug teisingos informacijos apie RTX 30 seriją, sako, kad būsimos RTX 3080 Ti vaizdo plokštės gaus „Ehtereum“ filtrą. NVIDIA partneriai kaip tik šiuo metu gauna šį atnaujinimą. Tokį patį filtrą turi ir RTX 3060, bet tai niekaip nepadėjo nei su šio modelio pasiūla, nei su kainomis, kadangi NVIDIA kripto valiutų filtras yra skirtas tik „Ethereum“ valiutai, o kiti algoritmai veikia be problemų. Taip pat reikėtų paminėti, kad kripto valiutų filtrą gaus ir RTX 3070 Ti, jei tik tokia vaizdo plokštė bus išleista.

„GeFroce RTX 3080 Ti“ turėtų gauti GA102 grafikos procesorių su 10240 CUDA branduoliais. Atminties posistemė turėtų susidėti iš 12 GB GDDR6 19 Gbps atminties ir 384 bit atminties valdiklio. Tokias specifikacijas girdime jau keli mėnesiai ir, panašu, jos nepasikeitė. Tikimasi, kad RTX 3080 Ti išleidimas įvyks balandžio mėnesį, bet išleidimo data jau buvo pakeista tris kartus. Kai tik RTX 3080 Ti bus išleista NVIDIA daugiau dėmesio skirs jai ir šiek tiek sumažins RTX 3080 pasiūlą.

4 Komentarai

 1. Jordan parašė:

  Sumažins rtx 3080 pasiūlą kuri ir taip niekine

 2. aiwaris parašė:

  ETH filtra deda jie visai ne del gamer o del to kad nori daugiau parduoti savo tipo mining vga ir tiek na tai tikrai nesazininga nes ir gamer kai nezaidzia kiti nori ir pakasti biskuti 😀

 3. nemesis parašė:

  Aš manau kad jie ETH filtrą deda ne dėl to, kad nori mining tipo VGA daugiau parduoti. Jiems išperka viską, ką sugeba pagaminti ir taip.
  Jie nori apsidrausti, kad miningui pasirišus, GPU žaidėjai pirks iš jų brangiai, o ne iš minerių pigias…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.