„Instagram“ skelbia apie naujas funkcijas

Vakar buvo F8 – metinė „Facebook“ kūrėjų konferencija, kurioje „Instagram“ paskelbė apie daugybę naujų funkcijų, kurios atkeliauja į platformą.

Ne taip seniai buvo paskelbta apie „Instagram Stories“ patobulinimus (kai keliama iki 10 vaizdų), ir skelbiama, kad tam yra įtraukiama daugiau programų, tarp kurių – „Spotify“ ir „GoPro“.

„Spotify“ įskiepis suteikia nuorodas į visą dainą. „GoPro“ integravimas veikia paprasčiausiai pasirenkant įrašą programoje ir tiesiogiai dalijantis „Instagram“ programėlėje. Net nebūtina, kad „GoPro“ būtų susieta su „Instagram“.

Teigiama, kad nauji įskiepiai taip pat veiks „Instagram Stories“ skelbiant „Facebook“ paskyroje, ir netrukus bus daugiau programėlių, kurios bus integruotos į „Instagram Stories“.

Dar viena naujovė – AR efektai. „Instagram“ pasinaudojo „Facebook Camera Effects“ platforma atkurdama įvairių populiariausių paskyrų, kaip Ariana Grande, Vogue ar NBA, AR efektus. Jie vyrauja nuo veido iki aplinkos filtrų.

Kita nauja funkcija – vaizdo skambučiai. Jie gali būti iššaukiami palietus video piktogramą viršutiniame tiesioginio pranešimo kampe skambinant vienam asmeniui ar nedidelei grupei (iki 4 asmenų).

Ir galiausiai – naujasis „Explore“ puslapis. Tai puslapis, kuris pritaikytas kiekvienam naudotojui, norint rasti naujus žmones ir paskyras, kurias norėtųsi sekti. Vietoj senojo srauto jis  suskirstytas į kategorijas. Radus naują temą galima peržvelgti su ja susijusius raktinius žodžius, vadinamuosius hashtags.

Skelbiama, kad „GoPro“ ir „Spotify“ įskiepiai jau turėtų veikti, nuotraukų efektai ir naujas naršymo puslapis bus atnaujinti artimiausiomis savaitėmis, o vaizdo skambučiai bus greitai pradedami diegti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.