„Intel“ planuoja specialų renginį rugsėjo 19-20 d., tikėtina „Raptor Lake Refresh“ atskleidimo data

„Intel Innovation“ nėra vien tik produktų pristatymo renginys, kuris vyks šių metų rugsėjo 19-20 dienomis. Bendrovė užsibrėžė tikslą sudominti kūrėjus (techninės ir programinės įrangos), architektus, technologijų vadovus, mokslininkus ir įtakingus asmenis. Tai nėra tipinis pristatymo renginys, tačiau praėjusių metų „Innovation“ pagrindinis pranešimas (kuris paprastai vyksta pirmąją dieną) apėmė visą „Intel“ produktų portfelį – nuo „Xeon“, „Arc“ iki „Core“ serijos. Dar svarbiau tai, kad Pat Gelsinger per šį renginį atskleidė naują 13-osios kartos „Core K“ seriją.

Tai puikus laikas ir proga atskleisti kitą „Core“ serijos šeimą – „Raptor Lake Refresh“, dar vadinamą 14-osios kartos „Core“ serija. Kol kas „Raptor Lake Refresh“ išleidimas dar nepatvirtintas, tačiau pirmieji pranešimai rodo, kad naujienų apie tai turėtume tikėtis maždaug trečiojo ketvirčio pabaigoje, t. y. paprastai tada, kai „Intel“ pristato naują K seriją.

Yra tikimybė, kad rugsėjį „Intel“ taip pat pateiks atnaujintus savo produktų išleidimo planus ir, tikėkimės, papasakos daugiau apie kitą „Arc“ grafikos procesorių seriją kodiniu pavadinimu „Battlemage“ arba bent jau papasakos daugiau apie „Alchemist+“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.