„Intel“ ruošiasi apie „Meteor Lake“ kalbėti rugsėjo mėnesį

Jau seniai galvota, kad „Intel“ iki metų pabaigos atskleis savo „Meteor Lake“ procesorius, o „Innovation“ renginys, atrodo, yra puiki platforma šiam pranešimui. Paprastai „Intel“ šį kasmetinį renginį naudoja savo klientams skirtiems produktams atskleisti, įskaitant stalinių ir mobiliųjų kompiuterių serijas, taip pat naująją „Arc“ grafiką. Šių metų renginyje daugiausia dėmesio gali būti skiriama 14-osios kartos „Core“ staliniams ir mobiliesiems procesoriams, taip pat būsimiems „Core Ultra“ procesoriams, skirtiems tik nešiojamiesiems kompiuteriams.

„Innovation“ sesijos katalogas patvirtina, kad vienas iš pranešimų bus skirtas tik „Meteor Lake“ architektūrai aptarti. Be to, bus pristatytas naujas produktų išleidimo planas, kuriame ypač daug dėmesio bus skiriama dirbtiniam intelektui. „Meteor Lake“ bus pirmoji reikšminga klientų architektūra, kurioje bus įdiegti dirbtinio intelekto spartinimo branduoliai, vadinami VPU (kilę iš „Movidius Vision Processing Blocks“), skirti mažos galios dirbtinio intelekto išvadų užduotims.

Nors „Intel“ jau atskleidė kai kuriuos faktus apie „Meteor Lake“ architektūrą, konkreti informacija apie modelius, branduolių skaičių, dažnį ir našumo pozicionavimą dar neatskleista. Žinoma tik tai, kad naujoji „Intel“ hibridinė ir architektūra įves naują pavadinimų schemą, pavadintą „Core Ultra“. Tikimasi, kad tos pačios serijos modeliai, kurie nėra „Ultra“, bus pagrįsti „Raptor Lake“ siliciu.

„Meteor Lake“ skaičiavimo lustui su „Redwood Cove“ („Core“) ir „Crestmont“ („Atom“) branduoliais bus naudojamas „Intel 4“ technologinis procesas. Iš gandų matyti, kad šioje architektūroje bus iki 6 našumo branduolių ir 8 efektyvių branduolių, kuriuos palaikys 2 LPE branduoliai, esantys SoC luste. Be to, bus iš esmės atnaujinta grafikos architektūra, kurioje bus iki 8 „Xe“ branduolių.

„Intel“ „Innovation 2023“ startuoja rugsėjo 19 d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.