Įprastų televizijos transliacijų žiūrėjimas JAV pirmą kartą nukrito žemiau 50 % ribos

Liepos mėn. srautinės transliacijos sudarė 38,7 proc. viso žiūrėjimo laiko JAV. Dar 11,6 proc. patenka į kategoriją „Kita“ ir apima kitų įrenginių naudojimą, pavyzdžiui, DVD ir garso įrašų atkūrimą. Kartu tai sudaro 50,3 proc. žiūrėjimo ir pirmą kartą viršija tradicinį televizijos žiūrėjimą.

Tarp transliacijos platformų „YouTube“ pirmauja tarp visų kitų – 9,2 proc. „Netflix“ teko 8,5 proc. srautinės transliacijos dalies, tai dėl didelio įsigyto turinio žiūrėjimo. Serialas „Suits“ („Netflix“) 2023 m. liepą sudarė beveik 18 mlrd. žiūrėjimo minučių. Metais anksčiau serialas „Stranger Things“ taip pat buvo peržiūrėtas beveik 18 mlrd. minučių.

Įprastoms televizijos transliacijoms ir kabelinėms televizijoms prarandant rinkos dalį, nenuostabu, kad srautinių transliacijų prenumerata brangsta. Dauguma pagrindinių transliacijos platformų pastaraisiais mėnesiais padidino prenumeratos kainas, o kai kurios iš jų jas padidino kelis kartus.

Tradicinės televizijos išsigelbėjimas galėtų būti sporto turinys. Pasak „Nielsen“, praėjusį mėnesį sporto transliacijų metu buvo pažiūrėta beveik 25 mlrd. minučių (ir tai liepą, t. y. ne itin aktyvų sporto mėnesį). Rugsėjį galima tikėtis, kad sporto transliacijų žiūrimumas daugiau nei patrigubės, nes koledžų futbolas ir NFL pradės 2023-2024 m. sezonus.

6 Komentarai

 1. ziogzzz parašė:

  Kur nenukris kai informacija ten pateikta tik smegenims plauti, visi kiti iesko informacijos interneto platybese, bent jau atsirenki pats dali tiesos.

 2. Raijmiss parašė:

  geriau isvis pakeltu subines nuo sofu ir pasiziuretu kuo amerika tapo

  • Diaxminde parašė:

   Visur tas pats jovalas. Tik tiek, kad JAV Konstitucija garantuoja prigimtines žmogaus teises ir visi ginkluoti iki ausų. Tai tas šiek tiek prilaiko, kas kuria ir valdo pinigus.

 3. Tinkinimas parašė:

  Keisčiausia, kad žmonės už televizijos žiūrėjimą dar ir pinigus moka 🙂

  • foozz parašė:

   Na televizija – tiesiog verslas, kaip ir visi kiti verslai. Turi savo kaštus, dėl to ir moka žmonės pinigus (o tie kurie apsigaudinėja save ir neva ziuri nemokama televizija – na vistiek susimoka savo laiko resursa skirdami reklamai). Kitaip nebūtų turinio … nebūtų tinklo plėtros.

 4. Daemon parašė:

  Susimoki 8.49 eur/mo ir gyveni YT pasaulyjeee

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.