„Lenovo“ irgi ruošia rankose laikomą konsolę su AMD „Phoenix“ procesoriumi

Remiantis „Windows Central“ pranešimu, panašu, kad „Lenovo“ netrukus prisijungs prie rankose laikomų konsolių rinkos. Kaip ASUS panaudojo savo žaidimų ROG prekės ženklą, „Lenovo“ šiam naujam produktui, kuriame taip pat bus AMD „Phoenix“ APU, naudos savo „Legion“ logotipą. Prietaise veiks „Windows 11“, todėl „Microsoft“ bus daromas dar didesnis spaudimas, kad operacinė sistema būtų labiau pritaikyta žaidimams.

Tikimasi, kad būsimasis „Lenovo“ nešiojamasis įrenginys, žinomas kaip „Legion GO“, turės 8 colių ekraną, kurio skiriamoji geba ir atnaujinimo dažnis nenurodyti. Tai suteikia „Lenovo“ puikią galimybę pasimokyti iš konkurentų klaidų, jei „Lenovo“ supras „ROG Ally“ trūkumus, pavyzdžiui, oficialaus didesnių M.2 SSD diskų palaikymo nebuvimą, arba išorinių vaizdo plokščių nepalaikymą.

Nors šiuo metu konkrečių duomenų, pavyzdžiui, išleidimo datos ir išsamių specifikacijų, nėra, tikėtina, kad „Legion GO“, naudojantis AMD „Phoenix“ seriją, rinkoje pasirodys per metus, kol AMD pereis prie „Strix Point“ serijos, kuri pakeis šią architektūrą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.