Mark‘as Zuckerberg‘as sako, kad jo kova su Elon‘u Musk‘u vargu ar įvyks

Musk‘o ir Zuckerberg‘o kova jau kurį laiką mirga laikraščių antraštėse. Tai prasidėjo nuo birželio 21 d. Musk‘o įrašo, kuriame jis pareiškė, kad yra „pasiruošęs kovai narve“ su Zuck’u. Zuckerberg‘o atsakas buvo „Instagram“ įrašas: „Atsiųskite man vietą“.

Tačiau dabar atrodo, kad kova greičiausiai neįvyks. Remiantis išskirtiniu garso įrašu, kurį gavo „Reuters“, M. Zuckerberg‘as per bendrovės susirinkimą darbuotojams sakė, kad „nėra tikras, ar tai įvyks“. Nors tai nėra absoliutus „ne“, vis dėlto panašu, kad „Driežas prieš kūdikį milijardierių“ kova narve neįvyks.

39 metų M. Zuckerberg‘as neseniai buvo paaukštintas iki mėlynojo brazilų džiu-džitsu diržo ir nuo pat Covid pandemijos treniruojasi šį kovos meną ir MMA – dabar jis treniruojasi iki trijų-keturių kartų per savaitę.

Mėnesį prieš tai, kai Musk‘as metė jam iššūkį, Zuckerberg‘as paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis kovoja su Khai Wu. Gegužės mėnesį jis paskelbė nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip jis varžėsi savo pirmajame džiudžitsu turnyre, kuriame laimėjo sidabro ir aukso medalius.

52 metų Musk‘as, kuris kartą net metė iššūkį Vladimir‘ui Putin‘ui į neginkluotą kovą, kad tai nuspręstų Ukrainos ateitį. Joe Rogan‘o laidoje sakė, kad vaikystėje treniravosi kiokušin karatė, tekvondo ir dziudo. Jis atrodė ne taip rimtai nusiteikęs kovai kaip M. Zuckerberg,as, „Twitter“ rašydamas, kad turi puikų judesį, vadinamą „The Walrus“, kuris apima gulėjimą ant priešininko ir nieko nedarymą. Tačiau jis priėmė UFC legendos Georges’o St-Pierre’o pasiūlymą treniruotis ir surengė sparingą su podkasteriu Lex‘u Fridman‘u, pastarasis teigė, kad jį sužavėjo Musk‘o jėga, galia ir įgūdžiai.

Atrodė, kad jųdviejų kova įvyks birželio mėnesį, kai UFC bosas Dana White’as pasakė TMZ, kad jis kalbėjosi su Zuckerberg‘u ir Musk‘u ir mano, kad „abu vaikinai visiškai rimtai nusiteikę“. Jei niekas nepasikeis, atrodo, kad atsakymas, kas laimėtų Musk‘o ir Zuckerberg‘o kovą, liks teorinis ir neatsakytas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.