„Logitech Brio 300“ serijos internetinės vaizdo kameros už prieinamą kainą

„Logitech“ pristatė „Brio 300“ seriją – kompaktiškas savaiminio įdiegimo (angl. plug-and-play) interneto kameras su „Full HD 1080p“ raiška, automatine šviesos korekcija ir triukšmą mažinančiu mikrofonu, kad vaizdo pokalbiai būtų natūralesni ir produktyvesni už patrauklią kainą.

„Apklausėme daugiau nei 3 000 nuotolinių darbuotojų* ir nustatėme, kad dauguma nesinaudojančiųjų internetinėmis vaizdo kameromis susiduria su prasto apšvietimo sąlygomis, ne itin patraukliais kameros kampais ir prastos kokybės garsu iš nešiojamojo kompiuterio garsiakalbių. „Brio 300“ serijos internetinės vaizdo kameros puikiai tinka tiems, kurie nori lengvai, bet iš esmės pagerinti vaizdo susitikimų patirtį naudodami išorinę internetinę vaizdo kamerą“, — sakė „Logitech B2B“ generalinis direktorius Scott’as Wharton’as. „Įmonėms, kurioms reikia aprūpinti darbuotojų namų ar biuro darbo vietas sertifikuotomis, paprastomis naudoti internetinėmis vaizdo kameromis, „Brio 305“ yra biudžetui palankus pasirinkimas.“

„Brio 300“ serijos („Brio 300“ ir „Brio 305“) yra „Full HD 1080p“ internetinės vaizdo kameros su dideliu dinaminiu kontrastu, automatine šviesos korekcija ir vienu skaitmeniniu mikrofonu su triukšmo mažinimo funkcija, todėl naudotojai aiškiai matomi ir girdimi nepaisant prasto apšvietimo ir foninio triukšmo. Dėl puikios kiekvieno susitikimo kokybės naudotojai gali drąsiai dalyvauti ir užtikrintai vaizdo skambučiuose.

Internetinės vaizdo kameros prie kompiuterių jungiamos per USB-C jungtį, todėl paprasta prisijungti prie vaizdo susitikimų. Vėliau greitai pasukę įmontuotą privatumo užraktą naudotojai gali būti užtikrinti, kad kameros objektyvas yra užblokuotas ir kamera nebefiksuoja jų darbo vietos.
Netradicinis kūgio formos dizainas suteikia asmeniškumo kiekvienai darbo vietai. Galima įsigyti baltos, grafito ir rožinės spalvos internetinių vaizdo kamerų, kurios dera su „Logitech“ pelėmis ir klaviatūromis, kad būtų galima sukurti stilingą ir suderintą sąranką.

H390 ausinės

Kartu su „Brio“ serija pasirodė ir naujų spalvų „Logitech H390“ ausinės.

Dabar jas galima įsigyti ir baltos bei rožinės spalvų – jos sukurtos taip, kad būtų patogios visą dieną bendradarbiaujant su kolegomis ir po darbo klausantis muzikos ar žaidžiant žaidimus. H390 užtikrina aiškius pokalbius internetu, turi paprastą savaiminio įdiegimo (angl. plug-and-play) USB-A jungtį ir triukšmą slopinantį mikrofoną, todėl yra geras pasirinkimas kartu su „Brio 300“ internetine vaizdo kamera internetiniams vaizdo susitikimams.

10 Komentarai

 1. EscO parašė:

  kodėl mobilių telefonų kameros neina į loptopus ar web camus po 10+ megapixelių ir visokiais vaizdo stabilizavimais?

  • nemesis parašė:

   Geras klausimas. Nežinau jei atvirai, bet logika sako kad gal dėl to, kad paskirtis skiriasi. 10 megapikselių video netransliuosi internetu per 4G (ir geležies geros reiks ir interneto gero), notebooke selife nesidarysi ar stacionare su vaizdu į vandenyną, o telefonuose gali pasidaryt ir įkelt į fajebooką…

  • Szaroo parašė:

   Nes moduliai palyginus brangūs, reikia didžiulio software palaikymo, pabrangintų laptopą 100-200eur, niekas nemokės tiek. Jei reikia retkarčiais, galima pasijungti telefoną, kaip webcam. Bet niekam neįdomu realiai kokia ta tavo kokybė zoom meetinge apie mėnesio finansus.

   • neblogai parašė:

    Iš kur tokia kaina, kai telefonai net ir už €100 turi aukštesnio lygio kameras jau daug metų? Nors, nežinau, gal yra koks pajėgumo skirtumas tarp ISP (image signal processor) lygio telefonų procesoriuose, lyginant su tuo ką gauna/pajėgia x86 procesoriai?

 2. EscO parašė:

  Samsung S10 3 kamerų modulis 10$ usd +10 siuntimas(iš ebay)
  tai laptopų gamintojai vienos kameros modulį gautų už kelis dolerius.
  nereikia 22′ metų kameros pakaktų iš 2015 😀

 3. dekanaz parašė:

  webcamai kaip webcamai. bet kodel pvz i android tv dedami tokie apgailetini soc, va man sitas klausimas epinis. argi sunku ideti bent is 2017-2018 vidutines klases soc naudota smartuose, kad ir koki sd660 – sd730 ir tie tv skraidytu. dabar ikalamas koks varguoliskas mtk su 4x 1.2 – 1.5ghz a53, ir taip, kaip tie android tv velkasi, nu jokios kritikos neatlaiko:( vat sita man kas paaiskins – energijos labai taupyti nereikia, ne is batareikos tie tv veikia, su temperaturiniu rezimu irgi bukvaliai neproblema susitvarkyti, tai kame reikalas? 1sd sutaupyti ir gauti blogus experiancus useriams dabar cia lygis?:)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.