„Microsoft“ bando įtikinti korporacijas ir IT profesionalus, kad pereiti prie „Windows 11“ verta

„Windows 11“ neperkama gerai, todėl „Microsoft“ desperatiškai reikia naujų idėjų, kad naujausia operacinė sistema pasiektų daugiau vartotojų. Neseniai paskelbtame „Windows“ vyresniojo produktų rinkodaros vadybininko Harjit Dhaliwal pranešime teigiama, kad perėjimas prie „Windows 11“ yra vienas paprasčiausių atnaujinimų, kuriuos IT specialistai gali atlikti įmonės kompiuterių parke.

H. Dhaliwal bando išsklaidyti kai kuriuos mitus apie debesų kompiuterijos valdymo paradigmą ir kartu atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Windows 11“. Jis pateikia IT profesionalams informacijos iš pirmų lūpų, kuri padės jiems sumažinti iš pirmo žvilgsnio nelengvos užduoties pereiti prie naujausios „Windows“ versijos visoje įmonėje ir visiškai pereiti prie debesų kompiuterijos.

Pranešime aptariami penki „klaidingi įsitikinimai“ apie „Windows 11“ ir debesiją, pradedant nuo minties, kad „Windows 11“ diegimas gali būti atliekamas tik iš „cloud-native“ pozicijos. Administratoriai gali greitai įdiegti „Windows 11“, įdėdami „minimalias pastangas“ ir darydami nedidelį poveikį darbuotojams. „Microsoft“ netgi siūlo tokias priemones kaip „Windows Autopatch“, kad perėjimas prie debesies būtų labai viliojantis organizacijoms.

Akivaizdu, kad Dhaliwal nori parduoti idėją, jog organizacijos valdymas naudojant „Microsoft“ debesijos paslaugas yra geriausias būdas mėgautis modernia „Windows“ patirtimi su pasirinktiniais pataisymų ir atnaujinimų kontrolės lygiais. Visos organizacijos perkėlimas į debesiją gali užtrukti, tačiau tai neturėtų sulaikyti administratorių nuo „Windows 10“ klientų perkėlimo į „Windows 11“.

Kitas klaidingas įsitikinimas, į kurį atkreipia dėmesį Dhaliwal, yra didelis, bauginantis „pavadinimo pakeitimas“ iš „Windows 10“ į „Windows 11“. Perėjimas nuo „Windows 10“ prie „Windows 11“ yra kitokia patirtis nei perėjimas nuo XP prie „Windows 7“. „Microsoft“ sukūrė „Windows 11“ ant „Windows 10“ pagrindo. Programų suderinamumas nėra problema, todėl administratoriai gali traktuoti atnaujinimą kaip paprastą, greitą ir saugų „Windows 10“ funkcijų atnaujinimą.

„Microsoft“ pažymėjo 99,7 proc. programų suderinamumo lygį, o tai reiškia, kad programinė įranga, sukurta veikti „Windows 10“, greičiausiai be problemų veiks ir „Windows 11“. Įmonės gali būti „užtikrintos“, kad IT darbuotojai nepatirs skausmo, kurį patyrė atsinaujindami į „Windows 10“.

Dhaliwal taip pat sumenkino dažniausiai pasitaikančius nusiskundimus dėl „Windows 11“, pirmiausia dėl naujos naudotojo sąsajos, pradžios meniu ir užduočių juostos. Jis teigė, kad atnaujinta sąsaja suteikia daug geresnę patirtį plačiaekraniuose monitoriuose, o verslo klientų atsiliepimai buvo „fantastiški“.

10 Komentarai

 1. Tinkinimas parašė:

  Kaip pereiti, jei senesnės geležies jie nepalaiko? 🙂

  • nemesis parašė:

   Tipo yra work aroundų pvz TPM reikalavimui apeiti. Dėl nepalaikomo procesoriaus (oficialiai palaiko intel nuo 8 kartos core pagal aprašymą), bet praktiškai kaip suprantu veikia puikiai ir su 6 kartos, ir su 4 ir pan. Man vienintelis stabdis ten yra su nesuportinamu hardwaru, kad kaip supratau windows updeitai neis automatiškai, o reikės instaliuoti rankiniu būdu parsipučiant ir sudiegiant…

   Aš tai jau keičiu savo tiny pc iš 4 kartos core i7 (4c/8t) į 9 kartos core i5 (6c/6t), ir bent naujasis procas jau HEVC palaiko hardwariškai (dekoduoja video pvz. youtube), o ne kaip 4 kartos tik per proco 100% apkrovą važiuoja ir tai ne stebuklingai…

   Šiaip aš manau kad jei tikrai po metų (2025 gale) Win 10 ateina end of life kaip paskelbta (lyg bus galimybė gauti atnaujinimus dar 3 metus, bet už papildomus pinigus (neaišku kokius)), ir nėra planų pereiti prie linux, tai reikėtų geležį stumt į prekybą jau dabar 😀

 2. adex parašė:

  nesuprantu kaip man 10 win nuo 16gb ram sugeba naudoti 30% kas yra beveik 5gb nieko nedarant, o cia dar kisa 11 win kur tikriausiai bus dar blogiau. aisku cia to ram galima nusipirkti ir ne tokia didele problema, bet ka ta OS ant idle daro su tiek atminties?

 3. newdiamond parašė:

  na taip, ten geresnis duomenu surinkimas i MS cloud 😀

 4. ToBeX parašė:

  Man kaip paprastam vartotojui, išmeta lentelę, kad „ATSINAUJINK!“
  Tada aš iš smalsumo trokšdamas naujovių spaudžiu „O TAIP!“
  Tada MS išmeta „amm jūsų pc su metų senumo hardware persenas, sorry 16 branduolių ir 32gb ram tikrai neužteks,a bet po savaitės vėl susimatysim su šiuo išskirtiniu pasiūlymu“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.