MMD pristato du naujus „Philips Brilliance“ monitorius su USB-C jungtimi ir „Windows Hello™“ internetine kamera

MMD pristato du naujus „Philips Brilliance“ monitorius su USB-C jungtimi ir „Windows Hello™“ internetine kamera

Sukurta didesniam produktyvumui ir geresniam vaizdui užtikrinti

 

Amsterdamas, 2020 m. gruodžio 3 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių specialistė ir „Philips Monitors“ prekės ženklo licencijos partnerė, praneša apie naujuosius „Philips 326P1H“ (31,5 col. / 80 cm) ir „Philips 329P1H“ monitorius (31,5 col. / 80 cm), kuriuose integruota C tipo USB jungčių stotelė bei internetinė kamera su pažangiais veido atpažinimo jutikliais „Windows Hello™“. Kurie pasižymi puikia ryškaus vaizdo kokybe. Šie monitoriai idealiai tinka architektams ir grafinio dizaino specialistams, finansų specialistams, inžinerijos įmonėms ir kitoms organizacijoms, kurioms būtini didelio našumo monitoriai tiksliems, išsamiems rezultatams pasiekti ir darbui, kuriam labai svarbios spalvos.  Nors šie „Philips“ monitoriai yra puikus sprendimas įvairiems specialistams, jie taip patikimi atliekant kasdienes užduotis kompiuteriu namuose, tad patenkins kiekvieno asmens poreikius.

 

„Philips 326P1H“

Galimybė prisijungti ir atlikti bet kokią užduotį

„Philips 326P1H“ ir „Philips 329P1H“ monitoriuose integruota energiją tiekianti C tipo USB jungčių stotelė (galėsite tiesiogiai įkrauti ir maitinti nešiojamąjį kompiuterį iki 90 W) ir keturios USB 3.2 įvestys. Palengvinkite savo darbą visus reikalingus išorinius įrenginius, pavyzdžiui, klaviatūrą, pelę ir RJ-45 eterneto kabelį, prijungdami prie monitoriaus jungčių stotelės ir mėgaukitės plonos, bet kuria kryptimi jungiamos USB-C jungties paprastumu naudodami tik vieną laidą. Šios funkcijos bus naudingos ir jūsų asmeniniame gyvenime – žiūrėkite mėgstamą televizijos serialą didelio formato ir skiriamosios gebos ekrane tuo pačiu metu perkeldami duomenis ir įkraudami savo planšetinį kompiuterį. Su šiais akiai patraukliais monitoriais jūsų darbo vieta bus žymiai tvarkingesnė. „Philips 326P1H“ taip pat yra DisplayPort išvestis, prie kurios prijungsite kelis didelės skiriamosios gebos ekranus – pirmąjį ekraną tiesiog prijungsite prie kompiuterio vienu laidu, tad nereiks naudoti daugybės laidų.

 

Aukšta vaizdo kokybė ir regėjimo komfortas

Detalės, spalvos ir didelė skiriamoji geba geriausiai apibūdina šiuos monitorius. „Philips 326P1H“ monitorius pasižymi „Quad HD“ (2560 x 1440 piks.) vaizdais, tad garantuotai matysite kiekvieną detalę, o „Philips 329P1H“ monitorius – „UltraClear 4K UHD“ (3840 x 2160 piks.) skiriamąja geba, dėl kurios vaizdas bus toks aiškus tarsi jį matytumėte realiai. Šios vaizdinės charakteristikos puikiai patenkins įvairių specialistų poreikius, jos naudingos ne vien tik 3D grafikos programoms, bet ir finansų sektoriui, kuriame naudojamos išsamios lentelinės skaičiuoklės. Šiuose monitoriuose yra IPS ekranas, užtikrinantis itin platų 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampą – galėsite žiūrėti į ekraną beveik bet kokiu kampu ir visada aiškiai matysite visas spalvas. Tai, kad šie monitoriai sukurti galvojant apie naudotojus, siekiant pagerinti jų produktyvumą ir gerovę, taip pat pagrindžia tokios funkcijos, kaip „Flicker-Free“ technologija ir „LowBlue“ režimas, kurie nevargina akių. Jie taip pat atitinka „TÜV Rheinland“ akis tausojančios funkcijos standartą, kad apsaugotų akis nuo įtampos ilgai naudojantis kompiuteriu.

 

Pirmenybė teikiama tvarumui

Šie monitoriai pasižymi ekologišku „EcoDesign“ ekranu. Juose integruotas „PowerSensor“, vadinamasis „žmonių jutiklis“, kuris perduoda ir priima signalus, kad nustatytų, ar vartotojas žiūri į ekraną, ir automatiškai sumažina ekrano ryškumą, kai vartotojas atsitraukia nuo ekrano. Taip iki 80 % sumažinamos energijos sąnaudos. Juose taip pat integruotas „LightSensor“ jutiklis, reguliuojantis vaizdo ryškumą priklausomai nuo apšvietimo sąlygų, kad būtų rodomas aiškus vaizdas ir dar labiau sumažintos energijos sąnaudos.

 

Abu monitoriai atitinka RoHS standartus, turi „EnergyStar 8.0″ ir EPEAT1 sertifikatus bei juose visiškai nėra tokių kenksmingų medžiagų kaip švino, gyvsidabrio ir PVC / BFR. Be to, pakuotės medžiagos yra visiškai perdirbamos.

 

„Philips 326P1H“ monitorių galima įsigyti nuo gruodžio pradžios už rekomenduojamą mažmeninę 489 € kainą„Philips 329P1H“ monitorių bus galima įsigyti nuo gruodžio pabaigos už rekomenduojamą mažmeninę 689  kainą.

 

Daugiau informacijos ir techninės specifikacijos:

Philips 326P1Hhttps://www.download.p4c.philips.com/files/3/326p1h_00/326p1h_00_pss_enggb.pdf

Philips 329P1Hhttps://www.download.p4c.philips.com/files/3/329p1h_00/329p1h_00_pss_enggb.pdf

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.