Naujos „Xbox“ konsolės tikimasi 2026 m. pabaigoje, debiutuos kartu su nauja „Call of Duty“ dalimi

Jau žinome, kad „Microsoft“ kuria savo naujos kartos „Xbox“. Bendrovė jau pažadėjo „didžiausią techninį šuolį, kokį kada nors yra tekę matyti vienos kartos aparatinėje įrangoje“, o tai reiškia, kad nauja konsolė jau netrukus pasirodys. Dabar pranešama, kad kita „Xbox“ pasirodys 2026 m. pabaigoje, o jos starto žaidimas bus kitas „Infinity Ward“ žaidimas „Call of Duty“.

Šiuos pranešimus pateikė įvairūs patikimi „Call of Duty“ gandų skleidėjai. Tai patvirtina ankstesnius gandus apie kitą „Microsoft“ „Xbox“ konsolę. Šiuose ganduose taip pat buvo kalbama apie 2026 m. pasirodymą.

Ankstesniuose ganduose apie naujos kartos „Microsoft“ konsolę teigiama, kad sistemoje bus naudojamas AMD „Zen 5“ procesorius ir „AMD RDNA 5“ grafiką. Šie pokyčiai turėtų labai padidinti našumą, palyginti su dabartinės kartos „Microsoft“ „Zen 2“ / RDNA 2 pagrįstomis „Xbox“ serijos konsolėmis. Pridėjus spartesnę GDDR7 atmintį, „Microsoft“ turėtų labai padidinti bendrą sistemos našumą. Tai ypač aktualu, jei kompanija į šį procesą įtrauks dirbtinio intelekto apdorojimą.

 

1 Komentaras

  1. elrurudy parašė:

    Dabar 24 metai. koks skirtumas kas bus po 2m ir kas sėdi laukia dabar 2 metus tos konsolės 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.