NVIDIA bandė palikti „Hardware Unboxed“ be testavimo pavyzdžių, bet stipriai nudegė

Jei sekate Tech YouTuber‘ius tai tikrai žinote „Hardware Unboxed“ kanalą. Tai kanalas, kuris turi labai gerą reputaciją ir visada stengiasi pateikti viską kaip yra iš tikro. „Hardware Unboxed“ prieš savaitgalį gavo nemalonų NVIDIA laišką. NVIDIA nusprendė, kad kompanijai nepatiko paskutinės RTX 30 serijos vaizdo plokščių apžvalgos, nes jose per mažai kalbama apie Ray Tracing, DLSS ir kitas išskirtines NVIDIA technologijas ir dėl to „Hardware Unboxed“ nuo šiol nebegaus būsimų „Founders Edition“ vaizdo plokščių. Jei norės testavimo pavyzdžių „Hardware Unboxed“ galės kreiptis į NVIDIA partnerius. Išsamų laišką pamatysite „Hardware Unboxed“ video.

Dabar situacija jau visiškai pasikeitė. Didelis kiekis YouTube‘rių pašėlo sužinoję tokią NVIDIA praktiką ir išreiškė didelį pasipiktinimą, tad NVIDIA suskubo atsiimti savo pirminį laišką ir atsiprašė. Nepaisant to, NVIDIA tikrai gavo labai daug neigiamo dėmesio. Išsamiau apie šitą situaciją sužinosite pažiūrėję video.

NVIDIA atsiprašymo laiškas:

Hi Steve –

 

Thanks for your note. I just wanted to say again how sorry I am for my original email.

 

I overstepped my bounds and it’s as simple as that.

 

I love seeing all the ways reviewers test and report on our products and I value your contributions.

 

Suggesting that I would withhold samples because I didn’t agree with your commentary is simply inexcusable and crossed the line.

 

I failed myself, my colleagues, and the amazing community of reviewers I consider my friends.

 

You all work so hard in service of the gaming industry we love – you deserved better from me.

 

I hope you will forgive my mistake and give me the opportunity to be of service to you in the future.

 

It would be great if you can share this with your fans so they know how I feel.

 

Thanks,

34 Komentarai

 1. Mindaugas Klumbis parašė:

  Daug youtuberių prisidėjo prie spaudimo, tarp jų ir Linusas, tas manau irgi padėjo. Gerą šūdų audrą sau užsitaisė NVIDIA

 2. AsPaulius parašė:

  „It would be great if you can share this with your fans so they know how I feel.“
  😀 😀

 3. svabas2 parašė:

  visi apžvalgininkai turi būti kiek galima nešališki ir konstruktyviai ir gyliai analizuoti produkto savybes, dėja šiam apžvalgininkui to trūksta, jam iki šiol RTX yra š, nvidia ir Intel blogis, AMD gėris, na ir gavo truputį per kupra su savo AMD agresyviu fanbojiškumu, kurį jam sunkiai sekasi slėpti

  • ZeroFM parašė:

   Konkretus fanboy intel nvidia ^
   Per kurią vieta geras tas rtx kai perfotmance dvigubai numuša? Padarė minecraft su rtx tai iki ašarų žvengiau kai su 9900k 2080ti 70fps gavo 1080p rez ;D
   Battlefield V išvis tragedija buvo 1080p 9900k 2080ti vietomis 30fps krisdavo

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Tai tik parodo, kaip tu nuo realybes esi atitrykes. Per kupra cia gavo tik NVIDIA su savo nesvariais zaidimais. Kur veikia gerai RT HUB ji giria, kur neveikia, negiria. DLSS 2.0 tik teigiami komentarai ir pati NVIDIA cituoja juos savo tinklapyje. Tu esi aklas fanbojus ir gaila, kad cia puslapyje neina taves uzmutinti, turi skaityti perlus tavo.

   • svabas2 parašė:

    man HUB nėra autoritetas, nes jis beveik nesigilina į grafika, jo arkliukas pratestuot kuo daugiau geležies ir gauti konkrečius fps skaičius. Grafikos nustatymai yra labai subtilus dalykas daug laiko atimantis užsiemimas rast optimaliausius nustatymus. O tavo pasakymas kad suprask tik nvidia užsiima nešvariais žaidimais o AMD tarnauja paprastam žmogui – dar labiau atitrūkęs nuo realybės, kvailas vaikiškas naivus požiūris, tu net neįsivaizduoji kokiais žaidimais užsiima tokios didžiulės korporacijos, todėl kaip administratorius geriau patylėtum, be to manęs nepažįsti ir jau esi padėjęs mane į kvailių stalčiuką, tu manęs visiškai nepažįsti ir kaip suprantu turi problemų su jumoro suvokimu. O kaip atskirt tupą fanbojų nuo entuziasto, fanbojus visada liūdi dėl konkurento progreso, o ką daro jo mylimas brendas yra dievo mana jam

    • kernelis parašė:

     HU turbut vieninteliai is didziuju HW review jotuberiu, kurie reguliariai daro zaidimu nustatymu optimizacijos gidus (po bene kiekvieno populiaresnio zaidimo release), kurie leidzia isgauti iki 15-20% daugiau FPS paderinus default’inius „ultra“ preset’us ir nedarant jauciamo kompromiso ant grafikos. Jie i grafika gilinasi daugiau, nei kiti.

     Man autoritetas tai nera tokie klounai, kaip Jays2Cents, kurie reguliariai nusisneka, ir daro bileka, kas renka perziuras. Arba tokie overrated as fuck outlet’ai kaip Digital Foundry, kurie per Ampere release shillino NVIDIA su tuo garbage paid preview ir del ko daugiau gyvenime neziuresiu i DF rimtai. Aiskiai pasimate, kam pakeisti editorial direction nera problema 😀

     Nesvariais zaidimais gal ir visi uzsiima, bet faktas tas, kad kiti HW brand’ai to nedare taip akiplesiskai, ar gal tiksliau pasakius, taip tiesmukiskai tupai.

     Atmetus visokius jotubo klounus, tai realiai HU ir GN du vieninteliai normalus kanalai, kas del generic HW review. Yra ir kitu, bet jie labiau nisiniai i OC ir pan. orientuoti.

     • svabas2 parašė:

      HU zaidimu nustatymu optimizacijos gidus kuria visiški megėjai, aš taip pat galėčiau tokį gidą pravest ne blogiau už juos. DF turi profą, kuris matosi dirbęs žaidimų grafikos kurimo srityje

      • kernelis parašė:

       Neesme. Is didesniu generic HW review kanalu jie turbut vieninteliai, kurie ta daro, todel tavo teiginys, kad jie beveik nesigilina i grafika neteisingas. Jie taip pat dare atskirus video apie grynai grafikos temas, kaip RTRT ir DLSS.

       • svabas2 parašė:

        na man apskritai labiau imponuoja geekų apžvalgos, o ne populiarios gražios paviršutiniškos apžvalgos,
        o Jays2Cents toks labiau gal gražių vandeniu aušinamų buildų geekas, dėl jo apžvalgų tai ten žmogus atrodo laisvalaikį praleidžia neturėdamas ką veikti

        • Stipena parašė:

         Nebesivartyk iš gaidžio svabai.

        • svabas2 parašė:

         kurioj vietoj aš vartausi? HU man ne autoritetas žaidimų grafikos apžvalgose

    • Mindaugas Klumbis parašė:

     Pradžiai, nesuprantu, kodėl aš kaip naujienų rašytojas turėčiau patylėti, aš niekam bananų nesiūlau. Kaip ale administratorius niekam savo galių nedemonstruoju, o ir nesijaučiu kaip administratorius, o tik šiaip tech entuziastas.

     Kad situacijoje nesigaudai tai matosi jau ne pirmą kartą. Pastoviai kažkokius baubus visur matai. Tau nekyla klausimų, kad visi priešingai nei tu sako, bet tu vistiek savo toliau kalbi? Taip pat ne pirmą kartą matau po beviltiškų postų, kad tai humoras. Sorry, aš tokio humoro nesuprantu.

     Apie AMD čia iš viso nekalbama, nesuprantu kodėl tą tai ištraukei (Nei viena korporacija nėra šventa ir savo darbus atlieka, kad tik jiems geriau būtų). NVIDIA prisišiko, tiksliau, nekompetetingi darbuotojai, kurie dar išsiuntė laišką kaip ale parašyta PR vadovo, kuris, kiek suprantu, yra labai normalus ir sukalbamas (pagal tai ką mačiau iš įvairių video).

     Tu visa pirma net nežinai kaip vyksta apžvalgų procesas. Būna ir pas mus pasiūlymų padaryti kažką kas neatitinka mūsų filosofijos, tai tokių niekas ir nedaro. Daugelis duoda daiktą ir neaiškina kaip tu ji turi testuot.

     • svabas2 parašė:

      HU man ne autoritetas ir man jų negaila. O kas tie visi? tie pas kuriuos tokia pati nuomone kaip tavo ir čia aktyviai reiškiasi? jų čia ne tiek jau daug, dauguma besilankančių čia nekomentuoja, gal todėl kad nenori reikšti kitokios nuomonės nei daugumos? apskritai nemėgstu bandos mąstymo

      • Mindaugas Klumbis parašė:

       Pažiūrėk kas kalbama apie šį skandalą YouTube kanaluose, tai čia ir yra visi. Kaip aš matau tu dar iki pat šiol nesupratai, kad esamoje situacijoje HUB niekaip nenukentėjo, tik gavo belekiek nemokamo dėmesio ir papildomų subscriberių. Aišku tai kainavo nervų, bet rezultatas yra, NVIDIA teko atsiprašyti. Dėl ko HUB turi būti gaila aš nesuprantu. Būtent apie tokį situacijos neskaitymą ir kalbu. Kaip su žmogum iš kitos planetos kalbuosi.

       • svabas2 parašė:

        nieko nuostabaus, įtakingi youtūberiai gina saviškį, ir kas gi tie įtakingi apžvalgininkai? šventos karvės? altruistai kovojantys už žmonijos dorovę? baikit turi savo didelius biznius ir dar nežinia ar neužsiima nešvariom manipuliacijom savo naudai

      • Stipena parašė:

       Antivakseriai ir flat earther’iai irgi nemėgsta bandos jausmo.

    • adex parašė:

     nesijaudink, zino cia visi tave kaip artista 😀 puse zodziu pacitavo, kita puse dar pats dakure :DDD krc nebenusisvabek

  • Stipena parašė:

   Kas šioje situacijoje gavo per kupra tai tik nvidia. HUB iš šito nvidia fail išlipo sausesnis nei buvo.

  • AsPaulius parašė:

   „gavo truputį per kupra su savo AMD agresyviu fanbojiškumu“
   Įrodyk, kad HUB yra AMD fanbojai.

   • svabas2 parašė:

    Na pvz po RTX 3080 testų, didžiulis fps šuolis, gera RTX sparta, prieinama kaina. Tai sėdėjo susiraukęs ir kažką mykė panosėj kad jį ten kažkas nuvylė plokštėj, o kaip krykštavo ir plieke dėl prastos nvidia pasiūlos! nvidia launch Disaster !!

 4. kuzavas parašė:

  Visi nvidia fanboys ir ne tik, pasižiūrėkit šitą iki galo ir gal suprasit, the way you’re ment to be played:

 5. newdiamond parašė:

  geras pavyzdys sakantiems „uiuiui ka padarysi, yra kaip yra“
  va Jums bxxxt, pavyzdys kaip nebuti avims….

 6. kernelis parašė:

  Realiai cia kas buvo, tai tas, kas is NVIDA rase originalu laiska, paprasciausiai normaliai neperziurejo HU kontento, kuriame buvo pilna teigiamu atsiliepimu apie ju kortas ir technologijas. Is kokio vieno review video padare isvada, kad jie yra „anti-RTX“ ir parase ta neprofesionalia nesamone. Elementarus NVIDIA PR fail’as ir nieko daugiau – net nera ka diskutuot is esmes.

 7. Evaldino parašė:

  Gal ir nebūsiu populiarus, vienok, man šioje istorijoje atrodo, kad biški perlenkta „neteisi nvidia pagaliau buvo pastatyta į vietą“ lazda…
  nors uždirbu ne iš tech srities ar didelės korporacijos, tačiau suprantu, kad nvidia dalina (skolina?) savo plokštes, kad gautų reviews, kurie paskatintų (o ne sumenkintų) pardavimus. Tad man atrodo logiška, kad ji labiau nori dalintis su tais, kurie geriau įvertina (nebūtinai meluoja, machinuoja ar fanboy’ina), o galbūt visai nebedalinti tiems, kurie „neįvertina“ tavo brangaus kūrinio… galų gale, jų produktas, jie gamintojai, kodėl jie negali spręsti, kam patys dalina, o kas norėdamas patestuoti tegu perkasi pats (iš savo subscriberių kiekio/aukų)? Ir liaudis tegu mokosi tokiuose reviews’uose atsirinkti pelus nuo grūdų…
  ir antra – kai „paprasti“ keliolika-keliasdešimt žmogeliukų, turinčių populiaresnį vblog kanalą, turi tokią galią prieš tokią korporaciją, man tai nebeatrodo girtina, o bauginančiai… kaip korporacijos ieško naudos sau, taip ir tie youtuberiai… vien tik „please like this video and subscribe“… visų pirštai lenkti į save, tik korporacijas dar reglamentuoja įvairūs konkuravimo, vartotojų apsaugos ir pan. įstatymai, o youtuberius (ir kitų „influencerius“) – kas?

  Ir pabaigai – man pati nvidia nerūpi. Aš apskritai savo gyvenime turėjau tik 2GPU ir tos gavosi AMD: HD7850 ir prieš metus įsigijau dėvėtą RX580 (kažkaip vis gaila pinigų žaidimams).
  Aš esu prieš korporatyvizmą, tačiau man tikrai įtartinai atrodo tokie alia „paprasto vartotojo labui“ dirbantys, bet dideles korporacijas galintys priversti persigalvoti influenceriai, kurių institucijos nekontroliuoja, o pajamų dydžio ir šaltinių niekas kitas nežino…

  • kernelis parašė:

   Matai, esme yra ne tai, kad nusprende neduot GPU, o tai, kaip tai padare.

   Kam duot ar neduot cia NVIDIA reikalas ir niekas del to neturi nieko pries. Jeigu butu parase normaliai, pvz. kad review GPU yra limituotas kiekis ir jie pasirinko kitus outlet’us – nebutu visiskai kile jokios dramos. Tokie GPU nutraukimai vyko nuolat ir niekas nesiskunde. Esme cia ta, kad NVIDIA prirase kazkokio pusiau asmeniskai emocinio bullshit’o, kaip kokie mazvaikiai. Pirma, tipo apeliavo i tai, kad HU ne ka supranta ir atittruke nuo realybes, o paskui tipo rasykit, kaip mes norim, tada gausit. Del siu dalyku ir kilo visa drama. Ir labai gerai.

   Man tai tikrai idomus jusu „take’ai“ kai kuriu. Cia butent NVIDIA bande uzopresint maza kanala su savo bullshit’u, bet jus ginat opresinancia korporacija, because reasons.

   • Mindaugas Klumbis parašė:

    Kaip gerai, man nereikėjo rašyti daug. Dar kiti nesupranta, kad ta kortos vertė HUB yra nulinė, jie iš patreono gauna normaliai pinigų, o ir nusipirkti jiems tikrai nėra problemų.

    Šiaip jie jau negavo RTX 3060 Ti, bet to net nesureikšmino iki NVIDIA laiško ir nesiskundė, kad jiems nesiuntė.

    Kas blogiausia, kad HUB normaliai skyrė to dėmesio raytracingui ir DLSS, bet tam buvo atskiri video dažniausiai.

  • adex parašė:

   cia ne plokstes davime/nedavime esme, o ar tu ziuredamas review nori matyti apzvalga ar eiline produkto reklama kurioje atsiliepiama tik teikgiamai ir rodoma grazioji puse? pliusus ir minusus ar tik pliusus? tik best case scenario su iskreiptu vaizdu ar overall vaizda?
   o kad nvidia buvo neteisus tai cia kaip ir patys pripazysta tuo atsiprasymu

  • Stipena parašė:

   O kas daugiau, jei ne žiniasklaida, atliks šį juodą darbą? Ar tiesiog imti ir leisti korporacijoms daryti tai ką nori? Ne visada žiniasklaida teisi, tai suprantu, bet šiuo atveju HUB gynėsi, nes buvo puolama, o ne vice versa.
   O dėl bendro išprusimo apie apžvalgas, pasižiūrėk Linus paskutinį WAN show, labai puikiai išdėstė apie apžvalgas ir jų veikimo principus.

 8. BC00 parašė:

  Ši NV politika buvo pasiekusi ir mus, per aplinkui, bet buvo pasiekusi. Tam tikri NV reikalavimai apžvalgose gerai pastebimi ir tam tikruose LT kanaluose.

  • EgidijusL parašė:

   Svarbeuse dariti apžvgos grynai parsisavėliškos… Ir tokių šiaip pilna, ne tik IT srityje. Užtenka automobilių apžvalgas pažiūrėti, kur parodo gamintojo nurodomas ekonomijos normos, kai jos realiom sąlygom nei kiek neatitinka…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.