NVIDIA partneriai tikisi, kad RTX 50 serija bus išleidžiama paskutiniame šių metų ketvirtyje

NVIDIA jau pademonstravo savo duomenų centrų „Blackwell“ grafikos procesorius, tačiau dar nėra patvirtinta šio greitintuvo išleidimo data. Dabar dėmesys krypsta į žaidėjams skirtą RTX 50 seriją

Dar sausio mėnesį NVIDIA pristatė tris naujas „GeForce RTX 40 SUPER“ vaizdo plokštes. Šiuo metu RTX 40 seriją sudaro 12 modelių, t. y. gerokai mažiau nei RTX 30 modelių (20 modelių). Tačiau jei neįskaičiuosime LHR (Lite Hash Rate) serijos modelių, modelių skaičius yra maždaug toks pat. Tai leidžia manyti, kad NVIDIA galbūt jau baigė darbą su šia serija.

Pasak „Money UDN“, NVIDIA partneriai tikisi ketvirtąjį ketvirtį pristatyti aukščiausios klasės RTX 50 modelius, konkrečiai žvelgdami į RTX 5080 ir RTX 5090 vaizdo plokštes. Tačiau verta pažymėti, kad nors šie pavadinimai greičiausiai yra teisingi, NVIDIA vis dar baigia derinti specifikacijas. Bendrovė yra žinoma tuo, kad paskutinę minutę daro pakeitimus ar net atšaukia produktus prieš jiems pasirodant rinkoje.

Vienas iš labiausiai gerbiamų NVIDIA informacijos gandų skleidėjų sutinka, kad RTX 50 pasirodymas įvyks šiais metais. Kopite7kimipirmasis pareiškė, kad „Blackwell“ turės GDDR7 atmintį, o į didžiausią GB202 lustą bus integruota 512 bitų atminties magistralė.

2 Komentarai

  1. Maariux parašė:

    Turim gražius 6 mėn. pasitaupymui ant 5090. Kas mėnesį po 400 eur. Būsto paskola palauks.

  2. RokasS8 parašė:

    Labai gerai, kuo greiciau tuo geriau reik tiketis, kad gal pagaliau eis normaliai 4k pazaisti

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.