„Google“ greitai įjungs „Find My Device“ tinklą

„Google“ oficialiai paskelbė, kad pagaliau įjungia ilgai lauktą atnaujintą „Android“ tinklą „Find My Device“, kuris veikia net su neprisijungusiais įrenginiais. Tai pradedama daryti įrenginiuose su
„Android 9“ ir vėlesniais įrenginiais visame pasaulyje, pradedant nuo šiandien JAV ir Kanadoje.

Tinkle bus daugiau nei milijardas įrenginių, todėl bus labai lengva rasti savo įrenginį, net kai jis yra neprisijungęs. Dėl tam tikros „specializuotos „Pixel“ aparatinės įrangos“ „Pixel 8“ ir „Pixel 8 Pro“ įrenginius bus galima atsekti net tada, kai jie bus išjungti arba išsikrovus akumuliatoriui.

Nuo gegužės mėn. bus galima įsigyti naujų „Chipolo“ ir „Pebblebee“ „Bluetooth“ sekimo žymių, kurias bus galima rasti programėlėje „Find My Device“, nes jos sukurtos specialiai naujam tinklui. Jos taip pat bus suderinamos su nežinomų sekimo įrenginių perspėjimais tiek „Android“, tiek „iOS“ sistemose, kad apsisaugotumėte nuo nepageidaujamo sekimo.

Jei būsite netoli pamesto įrenginio, bet vis tiek jo nematysite, bus rodomas mygtukas „Find nearby“ (rasti netoliese), padėsiantis išsiaiškinti, kur tiksliai yra įrenginys. Tai veiks su minėtomis naujomis „Bluetooth“ žymomis nuo gegužės mėn.

Jei esate namuose ir turite „Nest“ įrenginių, programa „Find My Device“ galės nustatyti, kur netoli šių „Nest“ įrenginių yra pamestas įrenginys su „Android“. Galiausiai, taip pat galite „dalytis“ įrenginiais su žmonėmis, kad galėtumėte lengviau juos surasti, jei jie dingtų.

„Google“ teigia, kad naujajame „Find My Device“ tinkle įdiegė „daugiasluoksnes apsaugas“, kurios padės užtikrinti jūsų saugumą ir jūsų asmeninės informacijos privatumą. Pavyzdžiui, buvimo vietos duomenys šifruojami, o apibendrinti pranešimai apie įrenginio buvimo vietą yra „pirmoji tokio pobūdžio saugos funkcija“, kuri suteikia papildomą apsaugą nuo nepageidaujamo sekimo iki namų ar privačios vietos.

4 Komentarai

  1. Diaxminde parašė:

    Verkiant reikia modernių išmaniųjų su išlupama baterija.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.