Paskelbtos „Ryzen 9 7945HX3D“ apžvalgos, tai greičiausias mobilus procesorius žaidimuose

Paskelbtos ASUS nešiojamojo kompiuterio apžvalgos su „Ryzen“ procesoriumi, kuris turi 3D V-Cache. Gaila, bet tik ASUS siūlys nešiojamus kompiuterius su „Ryzen 9 7945HX3D“. „AMD Ryzen 9 7945HX3D“ yra 16 branduolių „Zen 4“ procesorius, turintis 128 MB spartinančiosios atminties. Šis procesorius gali pasiekti iki 5,4 GHz boost dažnį ir veiks TDP diapazone nuo 55 iki 75 W. Papildoma spartinančioji atmintis įrengta vieno iš lustų viršuje, taip atkartojant „Ryzen 7000X3D“ serijoje matytą konfigūraciją, kai tik vienas lustas naudoja 96 MB spartinančiąją atmintinę, o kitas išlaiko numatytąją 32 MB.

AMD pasiūlė specialią PPM tvarkyklę ir programinę įrangą „3D V-Cache Performance Optimizer“, kuri bendradarbiauja su „Windows Game Mode“ ir nustato, kurios užduotys turėtų naudoti „3D V-Cache“ atmintį. Verta pažymėti, kad kai kurie žaidimai neturi naudos iš „3D V-Cache“, todėl tokių žaidimų kadrų dažnis nepagerėja.

Įdomi išlyga atsiranda dėl unikalios lusto konfigūracijos su „3D V-Cache“ sluoksniu; šiam lustui negalima taikyti skysto metalo. Priešingai nei staliniams kompiuteriams skirtoje X3D serijoje, „Dragon Range“ serijos nešiojamųjų kompiuterių procesoriai neturi integruotų karščio dangtelių. Todėl apžvalgininkams kyla susirūpinimas dėl aušinimo ir garsiai veikiančio ventiliatoriaus. Verta pridurti, kad originaliame nešiojamajame kompiuteryje „Scar 17“, kuriame nėra X3D procesoriaus, naudojamas skystas metalas.

Pereinant prie pačių apžvalgų, jų nėra daug. AMD ir ASUS nusprendė suteikti nešiojamąjį kompiuterį labai ribotai testuotojų grupei. Jų nuomonė vieninga: „Ryzen 9 7945HX3D“ yra geriausias procesorius žaidimams 1080p raiška. Tačiau procesoriaus persvara šiek tiek sumažėja esant QHD raiškai (konfigūracija, kuri naudojama nešiojamajame kompiuteryje „ROG Scar 17“).

„AMD Ryzen 9 7945HX3D“ apžvalgos:

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.