„Ryzen 5 7500F“ visgi bus galima nusipirkti globaliai, jau paskelbtos apžvalgos

AMD leido skelbti „Ryzen 5 7500F“ procesoriaus apžvalgas, apie šį procesorių gandai sklandė pastarąsias dvi savaites. Sekmadienį skelbiamos apžvalgos tikrai skamba neįprastai, tačiau tokią datą nustatė AMD, ir dabar turime gausybę apžvalgų iš Azijos žiniasklaidos priemonių. AMD nepaaiškino, kodėl pavyzdžiai buvo pateikti tik šiam regionui, tačiau dabar šios žiniasklaidos priemonės teigia, kad procesorius tam tikru metu sulauks ir pasaulinio išleidimo.

Neabejotina, kad šis procesoriaus pristatymas pirmiausia skirtas Azijos rinkai. Todėl žiniasklaida lygina šį procesorių su tuo, ką šiame regione už panašią kainą siūlo „Intel“. Tokiu atveju „Core i5-13490F“ atrodo tinkamiausias variantas, nes abu procesoriai neturi integruotos grafikos. Tačiau tarp jų yra pastebimų skirtumų.

AMD procesorius yra 6 branduolių ir 65 W procesorius, kurio dažnis iki 5,0 GHz, o „Core i5-13490F“ turi 10 branduolių (iš kurių šeši yra našumo branduoliai) ir dažnį iki 4,8 GHz. Apžvalgose nurodoma, kad 7500F procesorius pasiekia tokią pačią temperatūrą ir galią kaip „Ryzen 5 7600“, nors ir su šiek tiek mažesniu dažniu.

Kalbant apie našumą žaidimuose, AMD procesorius, atrodo, lenkia savo „Intel“ kolegas, įskaitant naujausius „Core i5-13500“ ir 13400, todėl jis yra tinkamesnis pasirinkimas tiems, kurie procesorių pirmiausia nori naudoti žaidimams.

Remiantis pranešimu, procesoriaus debiutinė kaina bus 179 USD, o jį bus galima įsigyti nuo pirmadienio. Kinijos el. parduotuvių sąrašuose procesoriaus kaina jau yra 1239 RMB (172 USD). Bendrovė patvirtina, kad jis tiekiamas su „Wraith Stealth“ aušintuvu, todėl tai dar geresnis pasiūlymas; tačiau procesorius nėra komplektuojamas su „Starfield“ žaidimu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.