„Samsung“ pradėjo naujos kartos sulenkiamų telefonų komponentų gamybą

Sekantys du sulenkiami „Samsung“ išmanieji telefonai pasirodys antroje metų pusėje, o naujausiame „The Elec“ pranešime cituojami pramonės šaltiniai teigia, kad „Samsung Electronics“ pradėjo masinę „Samsung Galaxy Z Fold4“ ir „Galaxy Z Flip4“ pagrindinių komponentų gamybą. Be to, pranešama, kad „Samsung“ pačius sulenkiamus įrenginius pradės gaminti jau birželio viduryje.

Pranešimuose teigiama, kad „Samsung“ tikisi iki metų pabaigos pagaminti daugiau nei 10 mln. bendrų sulankstomų įrenginių iš „Flip“ ir „Fold“ serijų. Pranešama, kad 70 % iš jų galėtų sudaryti „Flip“ serija, o 30 % šio skaičiaus teks „Galaxy Fold“ serijai. Tai tik spėjimas, nes tikrieji gamybos skaičiai bus paskelbti tik liepos mėn. Palyginimui, 2021 m. „Z Flip3“ sudarė 65 % „Samsung“ sulenkiamų įrenginių pardavimų, o „Z Fold3“ – 35 %.

„Samsung Display“ taip pat padidins sulenkiamų ekranų modulių gamybos pajėgumus. Savo Vietnamo gamykloje „Samsung“ išplės gamybos linijas nuo 7 iki 10, tikėdamasi pagaminti 2 mln. ekrano modulių per mėnesį, palyginti su 1,4-1,5 mln. vienetų, kurie buvo gaminami anksčiau. Tikimasi, kad iki III ketvirčio „Z Fold4“ ir „Z Flip4“ ekranų gamyba pasieks 1 mln. vienetų per mėnesį.

Šiais metais „Samsung“ pirmą kartą pasieks 1 % pasaulinių išmaniųjų telefonų pardavimų skvarbą su savo sulenkiamais telefonais, jei iki šių metų pabaigos pavyks į rinką tiekti 10 mln. vienetų. Galiausiai apskaičiuota, kad naujųjų „Galaxy“ sulenkiamų telefonų pelno marža bus 15 %, palyginimui, dabartinės kartos sulenkiamų įrenginių marža yra maždaug 20 %. Tai daroma siekiant išlaikyti vartotojams prieinamą kainą.

3 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  tikiuosi samsung uzpatentavo uzlenkima…o tai jau girdisi kazkur uz anapus Apple R&D skyriaus ir patentu skyriaus snekos….

 2. StrelokRTX parašė:

  Ar man vienam taip atrodo, ar sulenkiami išmanieji telefonai tiesiog kažkokia praeinanti mada kaip kada su paprastais buvo telefonais.

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Sunku pasakyt. Zinau tik tiek, kad mano zmona nori Flip dizaino telefono, nes kai buvo senoviniu sulenkemu telefonu mada irgi turejo keleta. Tik kaina kandziojasi kol kas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.