Sekančios kartos „Xbox“ konsolė turėtų gauti „Zen 5“ ir RDNA 5 architektūras

2020 m. „Xbox“ išleista nauja konsolių serija turėtų būti atnaujinta jau 2026 m., taip teigia „Red Gaming Tech“. Teigiama, kad „Microsoft“ spartina išleidimą nuo iš pradžių planuotų 2028 m. jau iki 2026 m. Taip „Microsoft“ reaguotų į „PlayStation 5 Pro“ išleidimą, kuris planuojamas kitų metų IV ketvirtį.

Tai tik gali reikšti, kad „Microsoft“ ir „Sony“ strategijos nebesutampa tarpusavyje. Dabar bendrovės gali teikti pirmenybę savo produktų išleidimo planams, o ne tam, ką turi silicio tiekėjai, pavyzdžiui, AMD. Naujajame gande teigiama, kad naujos kartos „Xbox“ bus naudojamos „Zen 5“ ir RDNA5 architektūros.

Pati „Microsoft“ patvirtino, kad „Navi 5“ (RDNA5) grafikos architektūra iš tiesų planuojama kitai „Xbox“ konsolei; tačiau ši informacija buvo nutekintos prezentacijos dalis per teismo bylą prieš FTC. Šiame dokumente taip pat buvo paminėta, kad bendrovė svarsto, ar naudoti ARM64 architektūrą, ar AMD x64 „Zen 6“ pagrindu sukurtą branduolio konstrukciją. Taip pat kalbėta apie tai, ar „Microsoft“ turėtų kurti savo silicį, ar licencijuoti visą grafikos architektūrą iš AMD.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.