Susiduriančius su stabilumo problemomis NVIDIA nukreipia pas „Intel“

Naujausiose NVIDIA grafikos tvarkyklėse, skirtose „GeForce“ grafiniams procesoriams, yra įdomių išleidimo pastabų, kuriomis bendrovė dalijasi ir savo oficialiuose forumuose. 552.12 versijos „GeForce Game Ready Drivers“ tvarkyklių pabaigoje pateikiamas dėmesio vertas skirsnis „Prašome atkreipti dėmesį“ (angl. Please note), kuriame aptariamos dvi konkrečios problemos, susijusios su „Chromium“ pagrindu veikiančiomis programomis (pvz., žiniatinklio naršyklėmis ir „Discord“), ir iššūkiai, su kuriais žaidėjai susidūrė naudodami „Intel Raptor Lake“ ir „Raptor Lake Refresh“ procesorius.

Jei sistemoje naudojant „Intel“ 13/14 kartos atrakintą stalinių kompiuterių procesorių, susiduriama su stabilumo problemomis, vaizdo atminties klaidos pranešimais arba gedimais sudarant šešėliavimo programas, išleidimo pastabose patariama naudotojams ieškoti pagalbos trikčių šalinimo klausimais „Intel“ ir „Epic Games“ svetainėse. Pirmojoje svetainėje, kurią nurodo NVIDIA, pateikiama nuoroda į „Intel“ procesorių palaikymo forumus, kuriuose vienas darbuotojas pripažįsta, kad bendrovė žino apie nestabilumo problemas, susijusias su „tam tikrais darbo krūviais“.

Kaip pažymima vasario mėn. pareiškime, „Intel“ teigė aktyviai bendradarbiaujanti su savo partneriais ir analizuojanti šias problemas, kad pateiktų veiksmingą sprendimą, nors naudotojai iki šiol vis dar praneša apie stabilumo problemas. Antroji NVIDIA pateikta nuoroda nukreipia naudotojus į „RAD Game Tools“ svetainę, kurioje „Epic Games“ paaiškina problemos pobūdį.

RAD teigimu, pagrindinė nestabilumo priežastis, pirmiausia pasireiškianti „Intel 13900K“ ir 14900K procesoriuose, yra aparatinės įrangos problema, dėl kurios gali atsirasti „Oodle Data decompression failures“ arba „Unreal“ varikliu sukurtuose žaidimuose įvykti nulūžimai. Nedidelei daliai minėtų procesorių gali pasireikšti šis nenuspėjamas elgesys esant didelėms kompiuterio apkrovoms, kurį, atrodo, sukelia BIOS nustatymų, didelio procesoriaus taktinio dažnio ir energijos naudojimo derinys.

2 Komentarai

  1. ziogzzz parašė:

    Labai patenkintas AM5 ir 7800x3d procu, plius su 6000mhz cl30 g.skill veikia be problemu, undervoltinas 5050 mhz veikia ir kaina daug mazesne nei 13900k bet man pagrindas kam naudoju – zaidimai, sim racingas

  2. BC00 parašė:

    Man kaip ir reiktų AM5 CPU, bet greičiausiai vilkinsiu iki Zen 5. Bus ir darbui ir dar kokiai apžvalgai padaryti tuo pačiu 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.