Tik vienas žmogus atvyko pirkti „GeForce RTX 4060“ išleidimo metu Japonijoje

Tai nėra nei surežisuota nuotrauka, nei kadras iš japoniškos mangos. Tai iš tiesų nutiko dar kartą. NVIDIA RTX 4060 išleidimas Japonijoje atrodo taip pat prastai, kaip ir gegužės mėnesio RTX 4060 Ti išleidimas. Japonijos Akihabaros prekybos centre populiariuose kompiuterinės įrangos tinklo parduotuvėse nusipirkti RTX 4060 pasirodė tik vienas žmogus. Prekybos startas Japonijoje visada vyksta vėlai vakare (apie 22 val.), todėl tradiciškai susidaro ilgos žaidėjų eilės, norinčių tapti pirmaisiais naujų vaizdo plokščių savininkais.

Tačiau per metus viskas smarkiai pasikeitė. Nebeliko jokios vaizdo plokščių pasiūlos problemos, o žaidėjai gali lengvai užsisakyti vaizdo plokštes internetu, kaip ir anksčiau. Taigi nepaisant to, kad RTX 4060 serijos vaizdo plokštės nėra populiarus pasirinkimas gyvose eilėse, didžioji dauguma šias plokštes pirks internetu.

Asmuo, kuris pasirodė norintis įsigyti RTX 4060, atsinaujina iš GTX 1060, taigi tai seniai pribrendęs atnaujinimas. Pažvelgus į kitą nuotrauką paaiškėja, kad kitos parduotuvės populiariame Tokijo rajone net nesivargino atsidaryti. Tiesiog niekas nelaukė RTX 4060 išleidimo.

4 Komentarai

 1. BC00 parašė:

  O NV visvien pofik… 😀

 2. ZeroFM parašė:

  Kitos kartos išleidimas 2025 tai išparduos po trupinėlį 😀

 3. Maariux parašė:

  „Sveiki, duokite prašau 4060, aš ne sau perku, tiesiog draugas paprašė.“

 4. newdiamond parašė:

  zmones ateina i prota? stoveti eileje i Madam Tussoue nesamone, o cia kazkas stovedavo eile del elektronikos prekes….

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.