- Naujesnis įrašas TSMC atskleidė daug žadančią WOW technologiją, galimai leisiančią atsisakyti monolitinių lustų
- Senesnis įrašas Pagrindinių plokščių pardavimai šiemet mažės 10 %
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 330 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 200 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 190 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 152 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 116 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 113 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 112 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 112 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 109 views
- „RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition“ ir „Voidwrought“ žaidimai siūlomi nemokamai 98 views
Daugiau
















Labai įdomus review ir rezultatai. Žmonėms besirenkantiems 7900X klasės CPU tikrai drąsiai galima rekomenduoti AMD analogą.
Įdomu būtų sužinoti ne vien VRM, bet ir pačių CPU temperatūras pilnos apkrovos metu. 7900X be delid turėtų būti didesnės…
Neabejoju, kad 7900X bus karštesnis vien todėl, kad Freezer 33 TR pagal išplanavimą nėra tinkamas ir aušina LGA2066 prasčiau. Išvis sunku temperatūras tinkamai palyginti – uždėsi kokį AiO tada bus galima sakyti, kad jis TR’ui netinka 🙂
Pačiam pavyko 1920X už 620 prigriebt čia pat in LT. Manau, kad tokia kaina yra steal’as…
Gera kaina 🙂 Sau pasiliksi?
Paliksiu motininėms plokštėms, kurių dar bus 🙂 Tik reikia testų sugalvot.
Idomu, ar siais metais su 2000 serija pavarys daugiau nei 16 branduoliu, ar ne 🙂
Suklijuos 2x 1950X ir bus 32 🙂
O šiaip tai geriau dažnį keltų…
Gi jau ten vietos keturiems Zen lustams ir taip yra. tik tiek, kad du įjungti.
Jai atvirai, manau kad ZEN dažnis yra limituotas architekturos. Nemanau, kad pasieks kadanors 5Ghz, nepilant azoto kibirais.
Nepasakyciau. Architekturos limitas turetu pasireiksti tuo, kad dazniui kelti uztenka salygiskai nedidelio itampos didinimo, taciau CPU prie tam tikros magiskos reiksmes tiesiog tampa nestabilus. Nesu OC specas, bet kiek zinau, Ryzen 1000 pakelti virs 4GHz ir Ryzen 2000 virs 4.2GHz reikia gan aukstu itampos kelimu. Aisku gali buti taip, kad architektura pradeda limituoti mazdaug ties fiziniu limitu ir vienareiksmiskai nustatyti neimanoma, bet ivertinus ta fakta, kad 2000 serija is esmes ta pati 1000 ir gali stabiliai veikti prie ~4.3GHz, nemanau, kad architektura riboja bent jau prie 4GHz. Is spekuliacines puses ziurint taip pat nemanau, kad AMD butu leidus uarch limita zemiau nei prie 4.5-5GHz, nes tai butu didelis trukumas consumer rinkoje, bet cia tik spejimas.
Kels su laiku o ką intel darys toliau su savo šūdpasta … Tuoj intel cpu su K ar X raide gale ne OC darys o underclock kad nesudegtų 😀
Vienareiksmiskai money/value yra Reaperis 1900x. 1920x irgi gerai. Koks idiotas sitoj vietoj galetu pirkti Intel??? Tik visiskai neskaiciojantis pinigu, infantilus asmuo arba toks, kuris atsitiktinai pirkdamas sita Inteli, nepastebejo, norom nenorom, kad Ryzenas toks yra…
1900X kaip tik turi mazai prasmes. Pagal platformos kaina jis prastas pasirinkimas tiek zaidimams, tiek darbui. Privalumas tik PCIe liniju kiekis, kas svarbu tik nisiniams atvejams. Kitais atvejais 2700X daug geriau.
Be abejo, kad 2700x yra gerai. Bet lyginama straipsnyje pamineti procesoriai. Apie 2700x cia nieko nerasoma.
O apie 1900X rašoma? Kosmonautas.
Na tas 1900x tai kaip netiesioginis 7740x konkurentas, tam tikra prasme 😀
Labai jau netiesioginis 🙂
1900X tikrai toks nei tvora, nei mėta net kai dar nebuvo Ryzen atnaujinimo. Tik I/O pluoštas ir quad’as už nemažus pinigus. O quad’o nauda labai abejoju. Aišku įsitikinimui būtų galima patestuoti.
Kiek mačiau review ir įvairiausių testavimų bei atsiliepimų forumuose – quad channel nauda absoliučiai daugumui userių yra visiškai minimali ~1-2% ir tai tik kaikuriuose load’uose. Čia daugiau entuziastam arba žmonėms, kuriems tikrai reikia tų channelių ir dirbantiems su labai specializuotom užduotim. Aišku renkantis tarp 2×8 GB ar 4×4 GB jeigu yra palaikymo galimybė tai kodėl ne…
Single vs Dual ten jau aišku kitas reikalas.