Naudojote 1080p raišką.Nesu tikras,tačiau manau 2560×1440 raiška žaidimuose jau yra beveik standartas.Testų rezultatai tarp abiejų raiškų būna pakankamai skirtingi.
Globali statistika vis dar rodo, kad tarp žaidėjų 1080p vis dar stipriai populiaresnė už 1440p. Žemesnė rezoliucija aišku leidžia „geriau atidiferencijuoti“ procesorius. 720p tą leistų padaryti dar geriau, bet čia jau nepraktiški kraštutinumai 🙂 Mažiau praktiška būtų naudoti ir kokią 2080 Ti (ją turi itin mažas procentas). Taikant į didesnę masę šįkart pasirinkom tokią kombinaciją: 1080p sena gera GTX 1080 Ti. Gal padarysime ir su 1440p.
Raijmiss 2026-06-26 at 17:46Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
SoTOP 2026-06-24 at 11:06„Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
xFiniti64 2026-06-23 at 23:16„Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
Ryzenui žaidimuose dar trūksta tų 7-10 %, bet manau su Zen 3 tas deficitas išnyks.
Pagal naujausius gandus RL IPC ~10%, tai ZEN3 turi sansu net ir pries ji netureti deficito.
Naudojote 1080p raišką.Nesu tikras,tačiau manau 2560×1440 raiška žaidimuose jau yra beveik standartas.Testų rezultatai tarp abiejų raiškų būna pakankamai skirtingi.
Globali statistika vis dar rodo, kad tarp žaidėjų 1080p vis dar stipriai populiaresnė už 1440p. Žemesnė rezoliucija aišku leidžia „geriau atidiferencijuoti“ procesorius. 720p tą leistų padaryti dar geriau, bet čia jau nepraktiški kraštutinumai 🙂 Mažiau praktiška būtų naudoti ir kokią 2080 Ti (ją turi itin mažas procentas). Taikant į didesnę masę šįkart pasirinkom tokią kombinaciją: 1080p sena gera GTX 1080 Ti. Gal padarysime ir su 1440p.