„Gigabyte RTX 2060 Gaming OC Pro“ – profesionalas su mėgėjo trūkumu

Pakuotė ir komplektacija

Jeigu esate anksčiau matę „Gigabyte“ vaizdo plokštės dėžutę, tai ir „GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro“ pakuotė atrodo labai panašiai. Priekyje – „Gigabyte“ akis, dominuoja tamsios spalvos su žaliais akcentais. Priekyje užrašyta vaizdo plokštės modifikacija: „Gaming OC Pro“; taip pat puikiai matome, kad tai RTX 2060 serijos atstovas. Iš informacinių logotipų sužinome, kad „GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro“ palaiko RGB Fusion 2.0, turi Windforce tipo aušinimą, ir yra gamykliškai spartinta.

Galinėje dėžutės dalyje gamintojas pateikia svarbiausias vaizdo plokštės savybes. Ten informuojama apie Windforce aušinimo sistemą su trimis ventiliatoriais. Ventiliatoriai yra 8 cm skersmens, o vidurinis sukasi priešingai šoniniams. Taip padidinamas aušinimo efektyvumas, bent tą mums bando įteigti „Gigabyte“.

Šalia matome, kad radiatorius turi kontaktą ne tik su grafikos procesoriumi, bet ir su GDDR6 atmintimi bei maitinimo grandine. Su maitinimo grandine aušintuvas kontaktuoja per termo juosteles.

„GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro“ dar turi ir RGB apšvietimą, bet jis čia tik bazinis. Gauname šviečiantį „Gigabyte“ logotipą. Vaizdo plokštė turi ir galinę plokštę, kuri ne tik pagražina vaizdą, bet ir suteikia tvirtumo.

Vaizdo plokštė dėžėje guli tikrai saugiai. Ją saugo minkštas materialas, o iš viršaus uždėta stora popierinė apsauga. Pati vaizdo plokštė dar įkišta į antistatinį maišelį.

„GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro“ komplektacija yra skurdi. Be pačios vaizdo plokštės didžiuliame voke yra tik tvarkyklių kompaktinis diskas ir naudotojo vadovas.

13 Komentarai

  1. icebullet parašė:

    Gigabyte ausinimas tikrai kelia klausimu. Turiu ju R290 OC irgi tokios konstrukcijos – su trim ventiliatoriais. Tai po 4 metu naudojimo 😀 vienas ventiliatorius isvis nukrito, antras nebeveikia, o trecias vis dar „laiko kardana“. Po to vis dar veikia, jau gal du metai su vienu ventiliatorium, bet paspartint jau nebeeina 🙂 Ka ten paspartint – jeigu ijungtas zaidimas + isijungi koki walktrough youtube – persikrauna kompas.

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Realiai turėtų veikt ilgai tie ventiliatoriai, bet niekad nežinosi. Su vienu nelaikyčiau tavo vietoj, yra pirkti jų ebay, nors dar vieną užsidėk arba bent primontuok kokį 9 ar 12 cm korpuso ventiliatorių su dirželiais.

  2. icebullet parašė:

    tai kad jau moraliskai pasenus ta plokste, tik, kad gaila keisti kol dar veikia ir dar neblogai paveza beveik visus zaidimus full hd medium-high. Pvz. dabar far cry new dawn galiu be problemu zaisti. Deja naujasis metro jau kita istorija – kartais FPS krenta iki vienzenklio skaiciaus 🙁 Anyway, 6 metai VGA, tai jau visiska pensija – tikrai vykes produktas savo laiku buvo. Norejau keisti butent i 2060 OC, bet pasitikrinau, kad su i5 4440 procu bus daugiau nei 30% bottleneck… Reikia keisti visa kompa, tai ir kankinu kol visai uzsilenks ta plokste.

  3. icebullet parašė:

    Google „the bottlenecker“

    • Lets Do parašė:

      tai googlinau… https://thebottlenecker.com/calculator
      radau, bet jis toks primityvus… as tikejausi kad normaliam buildui pasiulys ka patobulinti… man patinka keisti detales, kaip ssd, ram, cpu atskirai, o ne iskart visa nauja kompa pirkti ir sena pardavineti… 🙂

      • icebullet parašė:

        Tai yra tu puslapiu ir daugiau, kur galima pasiziureti mazdaug bottleneck laipsni. As tai atvirksciai, pastebejau, kad labiau apsimoka susirinkti mid-high end kompa 5 metam ir nebesukt galvos, o kai jau ateina laikas – upgreidint viska, kad nebutu nei kiek bottleneck. Kazkaip jausciausi prastai pirkdamas brangia vaizdo plokste, zinant, kad isnaudosiu tik 70% jos pajegumo. O dar po poros metu atnaujinus procesoriu jau nebebus to „wow“ faktoriaus, kai upgreidini i tobulai subalansuota sistema:) Vis tiek lieka case’as, maitblokis. Siai dienai optimalus kompas IMHO butu:

        1 x BX80684I59600K Intel Core i5-9600K, 6 Cores, 3.7-4.6GHz, 9MB, LGA1151, 14nm, BOX (dėžutėje, be aušintuvo)
        1 x GV-N2060GAMING OC-6GD Gigabyte Geforce RTX 2060 GAMING OC, 6G GDDR6
        1 x CMK16GX4M2B3200C16 DDR4 Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 1.35V
        1 x ROG STRIX Z390-H GAMING ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING

      • pasimetes parašė:

        Parodė, kad man trūksta 32gb ram, nors pažiūrėjus kiek naudoja naršyklės, tai manau tiesa. 😀

      • vanduo4 parašė:

        – Nesamones rodo tas kalkuliatorius. i7-7700K yra per silpnas su RTX2080.
        – Nėra nei vieno žaidimo, kuris pilnai užkrautų procesorių. Vienintelis Assasin Creed – Origins procesorių užkrauna iki 98%, visi kiti pasiekia tik 60-70%, tai koks dar bottle neck?
        – Pagal ką jie skaičiuoja suderinamumą?

        • SoTOP parašė:

          7700K ir yra per silpnas 2080, jeigu su FHD rezoliucija žaidžiama. Ir taip daugelyje žaidimų. Plius tu nesupranti kaip procesoriaus apkrovimas veikia. Viso procesoriaus apkrova praktiškai yra visiškai bevertis skaičius, svarbu yra atskirų branduolių apkrovimas.

          • ZeroFM parašė:

            Jei su 1080Ti/2080 loši FHD tai tau grafikos nustatymai dalampački , geriausiu atveju medium kokie bus .

            • vanduo4 parašė:

              – Nesupratau ką norėjai pasakyti – „medium nustatymai“? Aš lošiu su 2K monitoriumi (t.y. daugiau nei FHD), Metro Exodus max nustatymai = RTX2080 apkrauta 100%, procesorius i7 7700K dirba 50%.
              – Vaizdo vėlavimas (laginimas) pasireiškia tik jeigu RTX nustatau daugiau nei 1.5 (kiek suprantu RTX gaunasi nepilnai 2K).
              – O dėl procesoriaus darbo – neteko matyti kad vienas branduolys dirbtų 100%, o kiti tik 50%. Task manager rodo vidurkį.

  4. vanduo4 parašė:

    – Kiek teko žiūrėti youtube testus, niekas konkrečiai ir nepasako kame pasireiškia tas CPU ir GPU bottleneck.
    – Bet mano nuomone optimalus pasirinkimas yra toks (žaidimams):
    1. Procesorius – a) jeigu apkrautas iki 50% – GPU per silpna;
    b) jeigu apkrautas 100% – GPU per stipri;
    2. Video – a) jeigu sukuria iki 60FPS – per silpna;
    b) jeigu sukuria virš 100FPS – per stipri.
    – Balansas yra tuomet, kai CPU dirba 50-90% ribose, GPU dirba 60-100FPS ribose.
    Argumentai: a) jei CPU apkrautas 100% – kiti komponentai gali neišnaudoti savo potencialo;
    b) jeigu GPU nesukuria 60FPS – ji neparodo viso žaidimo grožio, 60-100FPS ribose paslėpti efektai, virš 100FPS – GPU dirba laisva eiga, t.y nebeturi ką veikti.
    Ką manot?
    ————
    O minėtas kalkuliatorius neaišku kuo vadovaujasi, beje jame aiškiai sakoma jog tai tik rekomendacijos, bet ne faktas.
    – minėtas 7700K ir 8700K su RTX2080, žaidimuose sukuria panašų FPS, bet kalkuliatorius sako kad 7700K – 30% bottleneck, 8700K – 4% botleneck.
    – Žodžiu nesamonė.
    —————–
    Rekomendacijos: RTX2080 skirta 2K monitoriui, nes 4K per silpna. O optimaliam darbui reiktų mažiausiai 7700K CPU.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.