„KFA2 RTX 2060 Super EX [1-Click OC]“: kiek gera viena pigesnių RTX 2060 Super?

Intro

Riboti biudžetai naujoms sistemoms įsigyti ne tik verčia pataupyti korpuso, maitinimo šaltinio ar motininės plokštės sąskaita, bet neretai ir vaizdo plokštės tam, kad būtų įsitekta į paskirtą pinigų sumą. Dėl šios priežasties tenka atsisakyti minčių apie ryškiausią premium antkainį turinčias vaizdo plokščių serijas, kaip STRIX (ASUS), AORUS („Gigabyte“) ir Gaming X (MSI) bei imtis žvalgytis į pigesnius tų pačių gamintojų produktus. Bet kartais ir to nepakanka, todėl atsiranda būtinybė pereiti prie ne tokią tvirtą reputaciją turinčių gamintojų, kaip „Gainward“, „Palit“, „Galax“ ar KFA2. Tiesą pasakius, visus šiuos keturis gamintojus galima glausti po „Palit“ vardu. „Palit“ yra didžiausias pasaulyje vaizdo plokščių gamintojas (OEM’as), dominuojantis Azijos rinkoje. „Gainward“ yra didžiausia jos atšaka, kai „Galax“ ir KFA2 yra mažesni prekiniai ženklai, nukreipti į konkrečias rinkas. Šiuo atveju „Galax“ vaizdo plokštės yra skirtos Azijos rinkai, KFA2 – Europos. Nereikia būti labai akylam, kad pastebėtum, jog ekvivalentiškos dviejų gamintojų vaizdo plokštės yra kone identiškos ir skiriasi tik lipduku. Lietuvoje KFA2 produkcija atsirado ne per seniausiai, nors pats prekinis ženklas suformuotas jau seniai ir turbūt labiausiai spėjęs išgarsėti etalonine „Hall of Fame“ serija. Tačiau šiandien testuosime tokį produktą, kuris, kaip ir apžvalgos įžanga, yra susijęs su taupumu bei populiarumu. „KFA2 RTX 2060 Super EX [1-Click OC]“ yra pigiausias modifikuoto dizaino „RTX 2060 Super“ modelis, turintis iš dviejų 100 mm skersmens ventiliatorių sudarytą aušinimo sistemą ir gamykliškai padidintą branduolio taktinį dažnį. Išsiaiškinkime, ar yra ko nerimauti renkantis vieną pigesnių „RTX 2060 Super“, ir ar iš tikrųjų gaunama tiek, kiek mokama?

13 Komentarai

 1. procc parašė:

  Šiek tiek ne į temą, bet man rods galėtų svetainėje pvz dvigubai daugiau reklamos būti. Nes dabar pastebiu tik pora reklamikių, o praktiškai atrodo kad tų reklamų svetainėje išvis kaip ir nėra 😉

 2. Guja parašė:

  Tikrai naudinga informacija,verta įsigilinti renkantis..

 3. Maariux parašė:

  Gal kam bus naudinga, Gigabyte 2060 super 2 ventiliatoriu versija su plastikine backplate ! Pirmą kartą su tokia susidūriau, apie tai net nebuvau pagalvojęs ir review dėmesio neatkreipęs. Neapsigaukit jeigu ieskot metalinės.

 4. Strelok parašė:

  Atvirai pasakius Palit tikrai labai pagerėjo. Tik dar pafeilina su ventiliatoriais, bet pats PCB labai aukšto lygio. Sakyčiau, kad vienas geriausių pasirinkimų kokybės ir kainos santykyje. Tik problema su garantija europoje, nes kiek žinau labai ilgai trunka, nes atstovybių kaip, kad EVGA turi nėra Europoje, tai lygtais į Taiwan siunčia ar kur, kas vietoj poros savaičių be gpu gali tapti porą mėnesių be gpu.

 5. BC00 parašė:

  Palit tikrai turi ofisą Vokietijoje, bet KFA2 jie neaptarnauja. Lyg Palit GTX 1080 serija buvo pavykusi superinė, ant RTX jau gavosi silpnesnis aušinimas.

 6. vanduo4 parašė:

  – Turiu EVGA 2080 Super be backplate ir temperatūros 65 – 70c. Turėjau ASUS RTX2080 su metaline black plate tai visuomet buvo 70c. Kažkaip tas black plate nepadeda aušinimui. Gal jos paskirtis ne ta? O tai kokia?
  – Aš negi turėjau mintį ant blackplate uždėti mažą CPU skirtą radiatorių su ventiliatoriumi. 😉 Nežinau ar tai gera idėja temperatūroms mažinti. Deja pas EVGA be blackplate jau to nepabandysi – diodai yra atviri – gali ir trumpinti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.