- Naujesnis įrašas Sulaukėme „Ryzen 3000XT“ serijos procesorių apžvalgų
- Senesnis įrašas Atskleistas H.266 kodekas, ta pati kokybė su dvigubai mažiau duomenų
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 293 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 193 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 184 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 136 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 109 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 104 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 98 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau











Šiek tiek ne į temą, bet man rods galėtų svetainėje pvz dvigubai daugiau reklamos būti. Nes dabar pastebiu tik pora reklamikių, o praktiškai atrodo kad tų reklamų svetainėje išvis kaip ir nėra 😉
Tau atsakymas ne i tema: paprasyk saskaitos ir padaryk donate jiems. Viskas.
Pora lai ir lieka, nes 3 jau per daug gali būti 😀
Tikrai naudinga informacija,verta įsigilinti renkantis..
Gal kam bus naudinga, Gigabyte 2060 super 2 ventiliatoriu versija su plastikine backplate ! Pirmą kartą su tokia susidūriau, apie tai net nebuvau pagalvojęs ir review dėmesio neatkreipęs. Neapsigaukit jeigu ieskot metalinės.
Plastikinė plokštė galinė nelabai geras dalykas, atrodo gražiai, bet temperatūrą kažkiek turėtų bloginti. Tik kažin kiek.
Sukyla man ji iki 80c, vent 40-60% uzdeta kas duoda iki 1400rpm , deze ventiliuojama. Dazni laiko apie 1900. Siap nuvylė, o rinkausi dėl 3metu garantijos.
80c tai jau tikrai daugokai. Giga kažkaip nelabai tobulėja su aušintuvais, geras labai tik pas AORUS modelius, pas kitus modelius kažkoks vidutinis.
Numontuot backplate ir patestuot be jo neišeina, yra lipdukas warranty?
Atvirai pasakius Palit tikrai labai pagerėjo. Tik dar pafeilina su ventiliatoriais, bet pats PCB labai aukšto lygio. Sakyčiau, kad vienas geriausių pasirinkimų kokybės ir kainos santykyje. Tik problema su garantija europoje, nes kiek žinau labai ilgai trunka, nes atstovybių kaip, kad EVGA turi nėra Europoje, tai lygtais į Taiwan siunčia ar kur, kas vietoj poros savaičių be gpu gali tapti porą mėnesių be gpu.
Palit tikrai turi ofisą Vokietijoje, bet KFA2 jie neaptarnauja. Lyg Palit GTX 1080 serija buvo pavykusi superinė, ant RTX jau gavosi silpnesnis aušinimas.
Palit gtx 1080 ti vieną geriausių PCB turėjo rinkoje. Galax HoF geresnį gavo tik. Dėl RTX serijos nesidomėjau.
– Turiu EVGA 2080 Super be backplate ir temperatūros 65 – 70c. Turėjau ASUS RTX2080 su metaline black plate tai visuomet buvo 70c. Kažkaip tas black plate nepadeda aušinimui. Gal jos paskirtis ne ta? O tai kokia?
– Aš negi turėjau mintį ant blackplate uždėti mažą CPU skirtą radiatorių su ventiliatoriumi. 😉 Nežinau ar tai gera idėja temperatūroms mažinti. Deja pas EVGA be blackplate jau to nepabandysi – diodai yra atviri – gali ir trumpinti.