„Patriot Viper V380“ – tiems, kam patinka daug žemų dažnių

Pakuotė ir komplektacija

„Patriot Viper V380“ pakuotė atrodo labai patraukliai: dominuoja juoda ir raudona spalvos. Dėžutės priekyje matome ausinių atvaizdą, taip pat surašytas kelias esmines savybes: ergonominis dizainas, 7.1 garsas, atjungiamas mikrofonas ir parsisiunčiama programinė įranga. Dar matome RGB užrašą įvairiomis spalvomis. To nepastebėti būtų sunku.

Dėžutės galinėje dalyje yra surašytos „Patriot Viper V380“ specifikacijos keliomis kalbomis. Taip pat išsamiau aprašytos pagrindinės ausinių savybės.

Dėžutės šonuose irgi yra šiek tiek informacijos apie produktą, bet ji yra pasikartojanti.

Atidarę dėžę randame gražiai įsitaisiusias ausines, kurios yra apsuptos minkštų putų.

Į komplektaciją be pačių ausinių dar įeina atjungiamas mikrofonas ir trumpas lengvai suprantamas naudotojo vadovas.

6 Komentarai

 1. Andr parašė:

  Ėėėėė, chebra! Juk galit tiesiog filmuoti review, mesti į Youtub’ą 🙂
  Beje, galėjot pradėti nuo kainos 😀
  O šeip ačiū už apžvalgas

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Taip geras dalykas video apžvalgos, bet dažniausiai nėra tam laiko. Dabar, karantino metu, gal ir būtų to laiko, bet tech galimybės labai ribotos, aišku gal ir užtektų tiek kiek yra, esu kelis video daręs. Problema, kad ant tuščio kanalo apžvalga nelabai patinka tiems kas sample siunčia, nes peržiūrų mažai. Aišku, darytum daugiau apžvalgų, daugiau peržiūrų, bet tada grįžtame prie to pačio nelabai laiko ir tech galimybių yra, nes reikia specialiai ruoštis, paskui vėl viską tvarkyti. Turint studiją būtų galima daryt jau tuos video, bet bute labai problematiška. Rašant tekstą, kiek laiko turėjai prisėdai, paskui po kurio laiko pratęsei darbus.

  • TomasP parašė:

   Seni Technews vilkai yra mate apžvalgą iš technews youtubiese.

 2. BC00 parašė:

  Tai situacija dabar jau net tokia klostosi, kad kai kurie gamintojai net nebesutinka bendradarbiauti jei nėra YT kanalo. Eina lengviausiu būdu, ieško influencerių ir nieko nesuprantančio lengvo grobio. Shame.

  Jeigu į temą. Kad V380 didelis žingsnis į priekį nuo V370 aišku (bet ir kaina gerokai didesnė), o kaip bandant palyginti su tokiomis kaip ASUS H5? Kieno pranašumas?

 3. Mindaugas Klumbis parašė:

  Kai gamintojams tikrai rūpi pirkėjai tai sugeba ir kainas pareguliuot. Pamatė Patriot po apžvalgos, kad kaina ausinių per didelė ir per savo svertus pasiekė, kad dabar V380 headsetą pas mus galima nusipirkti už 60 €. Galėtų visi taip gamintojai elgtis 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.