- Naujesnis įrašas „nVidia“ duoda stiprias užuominas apie „Ampere“ architektūros egzistavimą
- Senesnis įrašas „Patriot“ nusprendė nebedalyvauti šių metų „Computex“ parodoje
Naujausi komentarai
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
- Raijmiss 2026-06-19 at 20:07 Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USDKaip už reklamos generatorius tai jau per daug plešia...
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 272 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 192 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 174 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 142 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 111 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 109 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 107 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 102 views
- Oficialu: atskleistas GTA VI viršelio dizainas, už savaitės bus priimami užsakymai 93 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 85 views
Daugiau











Svabas leaves the chat*
Atvirai pasakius 3rd kartos threadripper’iai labai įspūdinti, gaila tik kad su 2nd kartos backwards compatibility nėra 🙁
Procas įspūdingas, bet kaina dar labiau stebina.
Nors ir TRX40 platforma ispudinga, man elegantiskiausias AMD CPU visgi yra 3950x 🙂
Makes sense 🙂 geriausia vieno branduolio kaina, jau nekalbant, kad pati platforma pigesnė.
3950X (16C) – 850 € / 53 €/core
3960X (24C) – 1550 € / 64,5 €/core
3970X (32C) – 2200 € / 69 €/core
nu 2920x su asus zenith extreme alpha už 400 eur surinkau. Reikes gal ir su TRX40 sistema susirinkti. Jus nustebsite, ką žmonės išmeta 🙂
Kur išmeta?
Kada išmeta? 🙂
Iš Ebay žvejoja, plius kompus taiso, tai gal kitos galimybės ir pasiūlymai.
Correct. MB is Ebay buvo. CPU vietoje suzvejojau.
Permečiau akim dar lenteles, žiūriu kažkaip daug ant vienos gijos TR3900X ima elektros, daugiau nei pirmos kartos TR ir HEDT platformos CPU. Aišku, kas ritus darbus dirba tai vienos gijos elektra nelabai rūpi.
Daugiau ir nei 3700X, kurio avg įtampa 0,05 V tam pačiam Cinebench r20 single core teste netgi didesnė už 3960X. Gal tai gali būt susiję su overkill TRX40 VRM’u, kuris labai neefektyvus prie itin žemų apkrovų?
Aš taip įtariu, kad IO tas chipas daug susiurbia W. Aišku, overkill VRM irgi nepadeda, nes jei yra fazė, net jei ji nieko nedaro, elektrą vistiek eikvoja.
Bet IO turi tiek 3700X, tiek 3960X. Pagal mane kaltė krenta ant VRM’o. Nepatingėjau ir išbandžiau 3700X vidutinės klasės X570 motinoj su paprastesniu VRM’u, tai single core teste sąnaudos sumažėjo ~15 W, o ant idle ~8 W lyginant su overkill VRM’ą turinčia Crosshair Formula.
IO turi būti dvigubai didesnis nei pas Ryzen, bet tiek daug elektros aišku neryja. Kaip sakai, didžiausi nuostoliai, dėl per galingo VRM bus esant mažai apkrovai.
Nemaniau, kad tiek daug VRM’o efektyvumas gali nulemti prie žemų apkrovų. Galvojau ir, kad 1 core boost dažnis pagal AMD kiek optimistiškas (4,5 GHz), bet iš esmės buvo pasiektas 🙂