ROG, TR ir 33: „Threadripper 1920X“ Arktyje pasitinka savo zenitą

Programinė įranga

Kaip visad pagrindiniu įrankiu yra „AI Suite 3“, o viena jo svarbiausių dalių „Fan Xpert 4“. Tai yra pilnavertis įrankis, kuris dar galėtų patobulėti. „Asus“ tenkanti pastaba – per mažas termo taškų skaičius ventiliatorių sūkių konfigūracijai. Taip pat mes neradome galimybės valdyti VRM ventiliatoriaus sūkių. Įrankis moka realiu metu sekti jo sūkius, tačiau atskiro, kaip kanalo, valdymo neradome.

 

Dar vienas siūlomas įrankis – Mem TweakIt, leidžiantis OS aplinkoje keisti visų lygių DRAM vėlinimo laikus. Iškart atkreipėme dėmesį į sugeneruotą minusinį operatyvios atminties efektyvumo balą. Kad įrankis funkcionuoja ne visai gerai patvirtino ir neišsiskleidžiančios eilutės su vėlinimo laikų nustatymais. Pasirodo, ši funkcija veikia tik „Intel“ HEDT platformoje.

Daug nesveriantis „LiveDash“ įrankis leidžia nustatyti, ką turėtų transliuoti „ROG Zenith Extreme“ I/O zonos dangtelyje esantis ekranėlis. Tai gali būti CPU taktinis dažnis, jo įtampa ar temperatūra. Tarp pasirinkimų yra ir bet kuris fan kanalas, o vandens sistemų savininkai gali sužinoti, pavyzdžiui, skysčio tėkmės greitį. Norintys kažkokio „judesio“ gali susieti efektus su muzikos rimtu ar netgi į ekranėlį įkelti savo paveiksliuką. Atvaizduojant informaciją smulkesniu šriftu „Asus“ leidžia susikelti iki 5-ių skirtingų opcijų.

 

 

 

12 Komentarai

  1. Daimonass parašė:

    Pavadinimas tai..

  2. IFeelYou parašė:

    Review tai labai geras, bet kodėl testuoti tik žaidimai? O kur Cinebench, Blender, 7Zip, Illustrator ir t.t.? Nes šitas CPU apskritai neskirtas žaidimams, o testuoti vien žaidimai 🙂

    Temperatūros šiaip klaikokos atrodo, tokiam CPU reikėtų žymiai geresnių aušintuvų. Jeigu prie 18C* ambient 82C* net nepaspartinus :/

    • ZeroFM parašė:

      Nesikabinėjam prie temperatūrų nes jei net EK neturi visdar tikro TR4 waterblock tai ka kalbėt apie tokį pigiena orinuka kuris tikrai nepadengia viso cpu ploto .

      • IFeelYou parašė:

        Sutinku. Nėra ko čia labai norėt iš tokio aušintuvo, kuris net block’o normalaus neturi.

      • BC00 parašė:

        Kad kaip ir nėra ko kabinėtis. Spec dar pakartojau stock aušinimą.
        3,5-3,6 GHz (1.134-1.156 V) su single fan 59 C, su dual fan 57 C su dalim.
        Galbūt neturi todėl, kad TR nuperkama dar mažiau nei Intel HEDT modelių. Turėsim ir Enermax Liqtech TR 280 apžvalgą, kuris uždengia visą 1920X dangtelį. O iki tol Freezer’iui absoliučiai jokių priekaištų. Stocką aušina puikiai, leidžia paspartint, garsas nedidelis, kaina pati mažiausia.

  3. BC00 parašė:

    Kitos pakraipos testai jau atliekami, bus ir 2nd round.
    82 C yra jau su OC (3,9 GHz/1.286 V). Be OC kažkas ~60 C su Prime (~3,5 GHz/<1.2 V). Norint visiškai tikslios įtampos ir temp reikėtų pertestuoti. Vat 7900X stock (4 GHz/1.075 V) tai tikrai klaikokos temp, kai iš anksčiau su variniu Fractal AiO ir 2x 2400 RPM + 1x 1600 RPM Noctua Industrial fanais buvo 80 C pasiekta 😀 HEDT keptuvės dabar yra Intel'iai, o ne AMD.

  4. BC00 parašė:

    Ir turim palyginimą stock vs stock, be jokių modifikacijų, kokius CPU gamintojai peteikė, tokius 🙂 skirtumas 20 C ir dar Intel pusėje esant efektyvesniam aušintuvui. Taip, pagrinde bėda tik pasta, bet čia jau Intel problema kodėl jie nesirenka litavimo. O kas gali atsitikti sprendžiant šitą Intel taupymą puikiai žinai…

  5. svabas parašė:

    na tikrai išskirtinis unikalus rinkinys, buvo įdomu. Bet kodėl nvidia draiveriai tokie seni?

    • BC00 parašė:

      Iš seniau kiti palyginamieji CPU+VGA rinkiniai naudoti būtent šiomis tvarkyklėmis. Nesinori galimai suteikti pranašumo, nors labai abejoju ar begali eiti kažkokie pagerinimai žaidimams, kuriuos bandome.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.