Vidutinės klasės kamerafonas: „Huawei Nova 10 Pro“ apžvalga

Intro

Atsimenate legendinį „Huawei Honor 10“? Tai buvo vienas pirmųjų nebrangių telefonų, reprezentuojančių idėją, kad priekyje kamera turi būti tokia pat gera kaip ir telefono gale. Kūrėjai laiku sugebėjo pamatyti, kad žmonės priekinę kamerą naudoja ne ką rečiau nei galinę ir tai tapo viena svarbiausių priežasčių kodėl „Honor 10“ buvo toks sėkmingas.

„Huawei Nova 10 Pro“ – naujas, tik šį mėnesį debiutavęs vidutinės – aukštesniosios klasės telefonas. Gamintojas žada tai, ką jau esame pratę gauti iš šios kompanijos produktų – dailų dizainą ir gerą kamerą.

„Huawei“ vėl naudoja jau patikrintą receptą. Priekinė kamera turi daugiau megapikselių, nei galinė. puikiai suprantame, kad raiška nieko nepasako apie jų kokybę, bet 60 MP yra maksimumas, ką galima rasti „Selfie“ kamerose, o tai jau ženklas, kad tam buvo skirta pakankamai daug dėmesio. Taip pat kompanija nepamiršo ir kitų sričių, tokių kaip OLED ekranas ar ypač greito įkrovimo galimybė.

8 Komentarai

 1. rolka parašė:

  Kažkoks absurdas kai telefonas kainuoja 700e, turi begale vietos, begalybe megapikseliu o duomenis reikia perkelti USB 2.0 greičiu.

  • foozz parašė:

   Dar didesnis absurdas telefonas už 700 eur, o google servisu neturi, NFC apmokejimai neveiks, nes reik google servisu 🙂 tam kad veiktu bankines programeles. Realiai už tokia pat suma nusiperki nauja xiaomi 12T kuris su Dimensity 8100 ultra tiesiog tasko SD 778. O dar 100 dasimetus iseina 12T pro su 200MP kamera ir SD8+ gen1. Aišku ir už xiaomi tiek pinigu moket gan kvaila 🙂 bet dar kvailiau moket 700 uz tiesiog grazia plytą.. kuri už tokius pinigus net suknisto wireless charge nesugeba ydėti … gi jug galėtų kažkaip kompensuoti google servisų trūkumą ir silpną procesorių … Jeigu tai išeina padaryti Nothing phone 1 su analogišku procesorium ir wireless charge su savo sugalvotasi Glifais ir visą tai ytelpa į kiek mažiau nei 500 eur 🙂 tai kaip huawei taip sugeba susimauti ? Vaizdas toks kad telefonai leidžiami į EU rinka tik tam jog būti rinkoje nesvarbu kokia kaina, o maž sankcijos nukris … bet pasiulyt nieko adekvataus negali…

   • EgidijusL parašė:

    Už visas reklamas dar į pliusą nenuėjo… 😀 Šiaip įdomiai dėl huaweu, nejaugi jie procentus pardavėjams moka, jog visiems neišmanantiems kiša juos? (kaip wow telefoną už tokią kainą).
    Xiaomi jau niekam nerekomenduoju, su savo ta politika kai kas pusmetį po naują modelį ir pamirštą softo palaikymą anai kartais tai graudu, kai bugas gan didelis, o update reikia laukti pusmetį ar ilgiau…
    Lyg už šią kainą Google Pixel 7 išeina, bent amazone vienintelio varianto 649€

   • nemesis parašė:

    Ir aš jau atsibodęs aišku, bet pridėkim – ant vergų darbo, komunistų rusnių draugų, pagamintam produktui lengva konkuruoti su demokratinių šalių produktais…

   • Ndx parašė:

    Huawei turi tokią kainų politiką, kad realisina didele kaina, o po to ji greitai krenta. Manau kad reali kaina bus apie 450

    Nothing phone 1 kraunamas 33W galia, ir 15W wirelessas yra logiškas sprendimas. Huawei laidu kraunamas 100W galia. Jame silpnas 15W wirelessas visiškai nereikalingas, o pakankamai galingas būtų per brangus.

 2. Digixo parašė:

  Ir yra dar kas perka situos triperius, Xujavei? 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.