Atskleistas „Poco F4 GT“ telefonas

Atskleistas naujas „Poco F4 GT“ telefonas. Jame vėl naudojamas galingas lustų rinkinys „Snapdragon 8 Gen 1“, o įkrovimo greitis padidintas. Galingą mikroschemų rinkinys aušinamas su „LiquidCool 3.0“ technologija, kurią sudaro dvi garų kameros aušinimui (Vapor Chamber). Palyginimui, „Poco F3“ buvo naudojama 1.0 šios technologijos versija. Be to, garų kameros yra 170 % didesnės nei esančios „F3 GT“ telefone. „Adreno 730“ grafikos procesorius (50 % spartesnis nei ankstesnės kartos) galės savo galią parodyti 6,67 colių AMOLED ekrane. Tai 10 bitų panelė (1 mlrd. spalvų) su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir aukšto dažnio PWM pritemdymu.

Ekrano jutiklinių duomenų fiksavimo dažnis yra 480 Hz, t. y. didesnis nei F3 telefone (360 Hz)  ir atitinka F3 GT lygį. Kaip ir ankstesniame GT modelyje, taip ir šiame labai galvojama apie žaidimus, todėl jame numatyti papildomi valdymo įtaisai – pečių mygtukai. Jie buvo išbandyti daugiau nei 100 populiarių žaidimų, tačiau taip pat gali tarnauti, kaip trumpieji klavišai įprastam naudojimui (pvz., fotoaparato paleidimui).

„Poco F4 GT“ yra greičiausiai iki šiol įkraunamas „Poco“ su 120 W „HyperCharge“ sistema. Telefono 4700 mAh talpos akumuliatorių skubant galima užpildyti iki 100 % per 17 minučių. Yra ir kitas režimas, leidžiantis įkrauti žaidžiant – jis generuoja mažiau šilumos, bet vis tiek yra gana greitas, o 0-100 % įkrovimo laikas – 27 minutės. O čia naudingas dalykas – „Poco“ prideda kampinį USB-C kabelį, kuriuo patogiau naudotis laikant telefoną horizontaliai.

„F4 GT“ turi du „Sony“ vaizdo jutiklius. Nugarėlėje esantis IMX686 yra 64 MP 1/1,73 colio jutiklis (0,8 µm nuosavų pikselių, 1,6 µm su suskaidymu) ir turi f/1,9 diafragmą. Taip pat čia yra 8 MP itin plati kamera (120°, f/2,2) ir 2 MP makro kamera. Be to, yra mirgėjimo jutiklis. Antrasis „Sony“ jutiklis yra 20 MP IMX596, esantis perforuotoje asmenukių kameroje. Beje, nugarėlėje yra RGB apšvietimas, kuris naudojamas pranešimams, akumuliatoriaus įkrovos indikatoriui ir (žinoma) šiek tiek spalvingo apšvietimo žaidžiant žaidimus.

Prekės ženklas „Poco“ pristato aukščiausios kokybės garantinio aptarnavimo paslaugą, pagal kurią „F4 GT“ naudotojams suteikiamas vienas nemokamas ekrano remontas per pirmuosius 6 nuosavybės mėnesius.

Šį ketvirtadienį (balandžio 28 d.) „Poco F4 GT“ bus galima įsigyti internetinėse parduotuvėse įvairiuose regionuose. Jį bus galima įsigyti Stealth Black, Knight Silver ir Cyber Yellow spalvomis. Galima rinktis iš dviejų versijų – bazinio 8/128 GB įrenginio, kurio rekomenduojama didmeninė kaina yra 600 eurų, o patobulinta 12/256 GB versija kainuos 700 eurų. Abiem atvejais turėsite greitą LPDDR5 RAM ir UFS 3.1.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.