- Naujesnis įrašas „Intel“ neigia gandus apie 10 nm techproceso atšaukimą
- Senesnis įrašas „Navi“ grafikos procesorius jau AMD laboratorijoje
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 294 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 195 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 185 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 142 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 110 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 105 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 100 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau






Nu jo tas galios skirtumas tai menkas. Tik va fokusas kad pas mane max 320mm vaizduske telpa o trio 327mm tai jau kaip ir atkrenta tas variantas nebent biski metalo zirkliu ir pakarpyt hdd skarda :D.
Apie ką ir kalbėjau pusę apžvalgos 🙂 Neturi apčiuopiamo pranašumo tokios aušinimo sistemos, o sukelia tik daugiau nepatogumų nei naudos. Nelabai tas įmanoma su dabartiniais high end’ais, bet pasiilgstu single slot dizainų. Tiny and sexy. Ant mid range kortų tikrai galėtų tokius montuoti.
Dar jeigu lygint amazon.de kainas tai sita gygabyte dar ir pigesne zenkliai uz ta msi griozda 🙂
Kiek supratau su naujesnėmis tvarkyklėmis v-ray padaro jau per 0:51min, nes 2070 kiek teko matyti, tai per 1:06min padaro.
Mačiau koloniukas buvo greičiau suskaičiavęs, bet lyg ir su tais pačiais draiveriais. Pabandysiu savaitės pabaigoje pakeisti į kitą versiją.
Blogai greičiausiai matai nes per 0:51 tik 2080 ti suskaičiuoja. 2080 – 1:06, o 2070 1:22 .
https://youtu.be/5CbqEKWGblE?t=195
Nu lyg aš gerai matau, greičiau jie blogai rodo? Nes dar kažkur buvo panašiai.
Ten linus sumaišęs score gpu pats dar parašė.
Tai, kad jis rašė „CORRECTION: The V-Ray chart shows the GTX 1070 mislabeled as the GTX 1080 and vice-versa. Sorry about that. Just mentally flip them around and you’re good.“ o ir čia https://www.guru3d.com/articles_pages/asus_turbo_geforce_rtx_2070_8gb_review,22.html taip pat.
Ir šiaip įdomiai kai kur https://www.hardwareluxx.de/index.php/artikel/hardware/grafikkarten/47580-kleiner-turing-ausbau-gigabyte-geforce-rtx-2070-windforce-8g-im-test.html?start=8.
Tai, kad čia pagal tavo testus 2070>2080 🙂 Čia manau tikresni testai: https://i.postimg.cc/bvsdS0sw/untitled-25.png
Na galvoju, kad dėl draiverių updat’e taip yra dėl to ir įdomu paliko.. Šitame teste nėra 2070… tai kaip ir…
Paskubėjau tau prikabint 2080, kai tu vis dar su 1080 Ti 🙂 bet kaip tavoji 0:54 padarė (pagal screeną MSI review), kai manoji lygiai su RTX 2080 (~1:06-1:07).
Aš ir nesiruošiu pirkti 2080, nulinis atsinaujinimas 🙂 Planuose 2080 ti koks waterforce aio modelis, o ten tiek surinkau dėl gpu oc, gamykliškai spartinta renka panašiai 1:04 .
Amazon.de kainos vis pakrenta nu toj lietuvele kaina uzlenkia pagal ventiliatoriu kieki 😀 Nors ir Asus dual modelis ten 807e o pas mus 894e pigiausiai ka radau. Labai nenori numest kainu nes ir taip kiek seku isperka. Blogiausiu atveju is amazono pirkt teks jeigu iki lapkricio vidurio nekris lt kainos.
Lietuvoje irgi būna. Pvz buvo rtx 2080 už 810 euru msi man rodos(aišku dual fan). Aišku lietuviai nenori labai jau pigiai paleisti arba negauna.
Ką dar pastebėjau, kad ant šitos Gigos plokštės nėra jokių plombų. Laisvos rankos nuiminėti aušintuvą neprarandant garantijos.
Įvertinant šitų ventiliatorių reputaciją, tai tikrai pravartus dalykas 🙂
O kas negerai su reputacija?
Genda 10x su kitais lyginant.
Ilgalaikiai neteko naudoti, domėtis taip pat. Bet kokiu atveju nėra ko bijoti, kai pasiūlyta tiek svertų.
Netikėtai kaina pakrito iki 880. Šiuo metu -50 eurų pigiau nei MSI ir viena pigiausių RTX iš didžiųjų gamintojų gaunasi. Buvusią didesnę kainą užima Aorus modeliai, tik kol kas nematyti prailgintos garantijos…
Nesiruošiama padaryti ray tracing apžvalgos su r7 2700x? 🙂
Konkrečiau būtent ką?
Atsiprašau už nekonkretumą, turėjau galvoje su rtx2080 1080p fps DXR testą.
Galbūt tai pavyks pridėti prie RTX 2080 Ti apžvalgos.
Būtu šaunu, nes kai pasirodė apžvalgos DXR, tai svarstau 2070 ar 2080. 🙂