- Naujesnis įrašas WD ir „Seagate“ išleido pačius talpiausius savo HDD
- Senesnis įrašas Stabilizatorius yra butinybė filmuojantiems su telefonu
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 293 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 194 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 184 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 141 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 109 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 104 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 99 views
- HDMI 2.2 padvigubina duomenų pralaidumą, leis naudoti 4K@240 Hz be DSC 86 views
Daugiau



Super review. Tikrai maniau kad čia daugiau gimmnick’as, o ne reali nauda. O vat matai…
Konkrečiai idiotizmas … Uždengia plastiku heatsink kad visas karštis kauptūsi po juo o poto įdeda pasigailėtina fan ir va tau thermal armor .
noretusi, kad butu pabande samsung 960 variantus…ar tikrai ten butu kapiecas bet to super duper ausinimo
Kad jau tikrinom. Be atskiro aušinimo perkaista.
hmmmm…kazkaip nemaciau, kad mano pasiektu virs ~55oC… (EVO)
Priklauso nuo apkrovos intensyvumo. Mūsų sąlygos sunkokos, kai reikia išarchyvuoti 13 GB, prakopijuoti 15 GB, o po to dar įrašyti porą žaidimų po 40 GB.
Hmm, reikės ir man pratestuot, pas mane šiaip 47C*, daugiau nesu matęs. Bet pas mane 8 korpuso fan’ai ant 100% beveik visada.
Dar biški gaivinu temą. Čia klausimas daugiau BC00. Pas mane ant Samsung 960 EVO HWInfo rodo 2 temperatūras, nes turbūt yra du davikliai. Internete kažkaip niekas, net pats HWinfo sukūręs žmogus nelabai gali atsakyti, kuris teisingas. Vienas rodo visiškai žemas temperatūras, kaip jau minėjau ~47C* ir net prie didelių apkrovų nepakyla daugiau 60C*, o kitas tuo tarpu sėdi net idle ~50-55C* ir laisvai pasiekia 80C*+ laipsnių. Kurį pats naudojai?
Aš ir 96 C pasiekiau. Manau, kad į antrąjį daviklį nėra reikalo kreipti dėmesį.
http://www.technews.lt/portal/reviews/kai-pertekline-sparta-leidzia-nesidairyti-i-kompromisus-960-evo-ir-960-pro-is-samsung/7/
Ok, dėkingas. Reikės taisyt savo Optane apžvalgą tada 🙂
pirmas memory chipu (samsung magician tik sita ir rodo) o antras memory controller temp
Tai kuris sukelia throttlinimą?
@IFeelYou, tai nereiškia, kad MSI, ASRock, Gigos ar kitų Asus MB aušinimo sprendimai veikia taip pat gerai. Bet šitas veikia nepriekaištingai.
Overclock3d.net išmatavo, kad su Prime 26,6 (be AVX) X299-A VRM’as buvo 3 C vėsesnis, o su 28.1 (kaip ir mūsų naudotoje 27,7 versijoje prisideda AVX) Mark 1 jau buvo 6 C vėsesnė. Keisti rezultatai, kaip ir jų sugebėjimas išmatuoti Mark 1 VRM’ą su HWInfo64. Man šitas softas nerodė VRMo sensorių.