Tinkamos tiek muzikai, tiek žaidimams? „SPC Gear Viro Plus“ apžvalga

Pakuotė ir komplektacija

„SPC Gear Viro Plus“ atkeliauja juodoje arba baltoje dėžutėje, priklausomai nuo pasirinktos ausinių versijos. Pakuotės atrodo gražiai ir tvarkingai. Per viršų atidaromos dėžutės niekada nepasižymėjo didžiausiu patogumu, bet būtent tokio tipo pakuotę nusprendė naudoti „SPC Gear“.

Kadangi tai yra virtualaus 7.1 erdvinio garso ausinės, gamintojas buvo priverstas pridėti ir šį efektą padedančią išgauti išorinę garso kortą. „SPC Gear Viro Plus“ mikrofonas yra nuimamas, tad jį taip pat reikėtų laikyti komplektacijos dalimi.

Labiausiai nudžiuginęs dalykas pakuotėje – net du AUX kabeliai. Vienas iš jų yra 120 cm ilgio, o kitas – 270 cm ilgio. Pastarasis kabelis skirtas naudojimui prie kompiuterio, o trumpasis bus patogesnis vaikštant mieste. Šis faktas įrodo, kad „SPC Gear“ yra rimtai nusiteikę vartotojams pateikti universalias ausines.

Komplektacijoje randame ir Y tipo kabelį išskaidantį 3,5 mm audio išėjimą į du atskirus kanalus, skirtus mikrofonui ir pačioms ausinėms. Taip pat mes gauname ir dviejų papildomų pagalvėlių komplektą. Galiausiai liko tik smulkmenos – vartotojo vadovas, firminis „SPC Gear“ lipdukas ir dangtelis, skirtas uždengti mikrofono lizdui. Pastarasis suprojektuotas nelabai protingai ir tuoj papasakosiu kodėl.

2 Komentarai

  1. Szaroo parašė:

    Visos ausinės tinkančios muzikai tinka žaidimams. Kuo geriau atkuria muziką, tuo geriau atkuria ir žaidimų garso failus. Nėra jokių aukso vidurių tarp muzikos ir žaidimų – visiškas bullshit.

    • Ndx parašė:

      Pirmiausia, tipinės žaidimų ausinės paprastai turi didesnius garsiakalbius, stipriai užkeltus aukštus ir žemus dažnius, o vidurinieji tyliai rūko kamputyje. To priežastis – kuo efektingiau perteikti kulkų garsus, sprogimus ir pan. Daugumos žanrų muzika tokiose ausinėse skamba ne kaip. Tuo tarpu muzikai skirtos ausinės turi turėti kuo tolygesnį dažnių pasiskirsymą. Yra ir kitų konfigūracijų – pvz pokalbiams skirtos ausinės turi turėti išryškintus aukštus vidutinius dažnius ir neegzistuojančius žemus.

      Yra ne tik garso bet ir fizinių skirtumų. Faktas, kad kai kurie gaming dizainai neįsipaišo į aplinką už namų – tokios žaidimų ausinės kaip Patriot Viper V380 gatvėje atrodytų labai keistai. Taip pat dauguma muzikai skirtų ausinių neturi integruotų mikrofonų.

      Žaidimų ausinės kartais turi tik USB jungtį, arba veikia tik su USB wireless adapteriu, tad jų neprijungsi prie telefonų ar planšečių. Tuo tarpu bevieles muzikines ausines bus sunkiai suderinamos su stacionariaisiais kompiuteriais be Bluetooth’o. Žaidimų ausinės visada būna uždaros, o muzikinės – dažniau atviros nei uždaros. Žaidimų ausinės dažnai būna su išorinėmis garso kortomis, imituojančiomios erdvinio garso efektus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.