AMD partneriai vengia „Tahiti LE“ grafikos lusto?

Po „TechPowerUp" pokalbių su rinkos šaltiniais aiškėja, kad didžiausius AMD partnerius „Tahiti LE" lustas ne itin tedomina. Šaltinis teigia, kad „HD 7890" arba „HD 7870 Limited Edition" vardus galimai turinčias vaizdo plokštes kol kas ketina išleisti tik trys gamintojai: „Club 3D", „PowerColor" ir „VTX 3D".

Lapkričio 27 dienai „Club 3D" jau yra numačiusi „HD 7870 jokerCard", kuri, tikima, turi „Tahiti LE" lustą. Vaizdo plokštė talpina 1536 CNG stream procesorius, turi 256 bitų atminties magistralę ir 2 GB GDDR5 atmintį. Branduolio taktinis dažnis siekia 925 MHz (Boost 975 MHz), o atminties – 6 GHz.

Taip jau sutapo, kad visi trys minėti AMD partneriai yra išleidę ir savo „HD 7990" modelius. Į šį bendrą sąrašą nepatenka tik „HIS". Galbūt tarp šių gamintojų ir AMD įsiplieskė itin karšta "meilė"?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.