„Polaris 10“ bus panašios spartos kaip „Radeon Fury X“?

Gandų malūnai sukasi toliau, o daugelis apie technologines sritis pranešančių tinklapių turi savo spekuliacijas, kurias jie padaro pasitelkdami savo informacijos šaltinius. Mes rašėme, jog AMD „Polaris“ architektūrą taikys į vidutinės spartos segmentą (ang. mainstream), bet kol kas lieka neaišku, kas tam segmentui priklauso.

WCCFTECH“ mano, kad vidutinės spartos segmentas, pagal AMD, yra viskas kas yra žemiau „Fury“ šeimos. Tokiu būdu į šią kategoriją patektų ir R9 390(X), kurias tiesiogiai ir pakeistų „Polaris 10“ lustą turinčio vaizdo plokštės, veikiausiai su kiek didesne sparta. Kol kas nėra aišku, kokius pavadinimus gaus „Polaris“ architektūros gaminiai.

Jeigu „Polaris 10“ turi kiek daugiau spartos nei R9 390X, tai toks lustas būtų labai arti „Radeon Fury X“. Teigiama, kad „Polaris 10“ surenka apie 4000 taškų „3DMark Firestrike Ultra“ teste, bet pažymima, kad tai reiškia kiek mažiau nei 4000, o ne daugiau. Panašiai tiek pat taškų surenka ir dabartinės entuziastų klasės vaizdo plokštės, Fury X ir GTX 980 Ti.

Todėl galėtume daryti prielaidą, kad „Polaris 10“ nors ir keis R9 390X, bet demonstruos panašią spartą kaip Fury X. Dabar spėjama, kad maksimalus tokių vaizdo plokščių elektros suvartojimas bus 175 W, bet realybėje neperkops 150 W. Jeigu AMD dar parinks agresyvią kainodarą, jų taktika gali pasiteisinti. Kas gi nenorėtų Fury X spartos už 350 €, su dvigubai mažesnėmis elektros sąnaudomis?

Polaris early specs

8 Komentarai

  1. adex parašė:

    30-50% bus spartesne uz fury

  2. Mindaugas Klumbis parašė:

    Manau truputi per daug optimistiska prognoze, bet kad tavo zodziai dievui i ausi taip sakant 🙂

  3. BC00 parašė:

    Manau, kad R9 390(X) bus patrauktos, o Fury (X) dėl naujesnio GCN ir žymiai geresnio efektyvumo kurį laiką liks rinkoje.

  4. Mindaugas Klumbis parašė:

    Kažkokia nauja skaidrė atsirado, neva Polaris 10 apie 300$ kainuos, o kainos spartos santykis 3DMark teste labai geras.

  5. IFeelYou parašė:

    Na tikrai nuoširdžiai tikiuosi kad tai bus AMD pakilimas kaip Fenikso iš pelenų…

  6. koloniukas parašė:

    Fury (X) ?

  7. koloniukas parašė:

    980ti oc vs fury x ?

  8. koloniukas parašė:

    980 ti oc vs fury x oc?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.