„Xiaomi 15“ serija bus pristatyta spalio 20 d., „Honor Magic 7“ 10 dienų vėliau

Spalio mėnuo bus svarbus telefonų pranešimų mėnuo. Jau žinome, kad spalio 14 d. bus atskleisti „vivo X200“ flagmanai, o šiandien dabar tampa aišku, kad po kelių savaičių savo flagmanus išleis du pagrindiniai žaidėjai. Solidų stažą turintis informacijos nutekintojas atskleidė, kad „Xiaomi 15“ telefonai bus pristatyti spalio 20 d., o „Honor Magic 7“ serija turėtų pasirodyti spalio 30 d.

Visus šiuos spalio mėnesį pristatomus telefonus sieja vienas bendras bruožas – tikimasi, kad visi jie turės „Snapdragon 8 Gen 4“ arba „Dimensity 9400“ sisteminius lustus. „Qualcomm“ ir „Mediatek“ šiuos naujus lustus flagmanus pristatys jau artimiausiu metu, o telefonų gamintojai po to paskelbs apie savo įrenginius su jais.

Kinijos gamintojai turi papildomą paskatą pristatyti savo telefonus spalio mėnesį, nes ruošiasi vienai didžiausių apsipirkimo švenčių šalyje: Lapkričio 11 d. vyks Vienišių diena.

22 Komentarai

  1. Nukainotas parašė:

    Pirkdami kinietiškus telefonus remiam Kinijos komunistinį režimą, kuris finansuoja ruskių vykdomas žudynes ir naikinimus Ukrainoje. Tai F China ir F jų š telefonus.

  2. Narkaty parašė:

    Tai ne vien telefonus, aplink daugybę daiktų ar jų dalių pagaminti Kinijoje. Tuos pačius Iphonus foxconn gamykloj kinijoj kiniečiai surinkinėja. Nors daugelis prekių ženklų iš kitų šalių rašo, kad pagaminta jų šalyje, bet dauguma dalių dėl jų pigesnės kainos yra perkama iš Kinijos, ko pasekoje mažėja prekės savikaina ir iš to daugiau uždirbama. Faktas tas, kad be Kinijos būtų visiems prasti reikalai, o Kinijai be mūsų būtų tas pats. Neveltui tai viena didžiausių ekonomikų pasaulyje.

    • neblogai parašė:

      Ne ‘be Kinijos’, o be gamybos pigesnės darbo jėgos/žemesnių standartų šalyse. Daug vakarų šalių stabdo investicijas ir ryšius su Kinija, ir perkėlinėja gamybą (pvz JAV- pas save, ir į artimesnes pigias šalis). Taigi, pamažu atsiras vis geresnės galimybės visą šlamštą pirkti ne iš Kinijos, o iš normalesnių šalių.
      P.S. Vis dar naudoju Redmi Note 7 (su antra baterija), bet per daug stabdo, šį rudenį reikia išsirinkti ir nusipirkti naują telefoną; bus ne Kiniškas.

      • Narkaty parašė:

        Galbūt ir atsiras, bet tikrai nenukonkuruos Kinijos. Pats remontuoju buitinę technika įvairių gamintojų ir ten didžiojo dauguma elektronikos komponentų iš Kinijos. Būtų sunku patikėti jeigu staiga juos pakeistų kažkas iš kitų šalių. Elektromobilių baterijos dabar iš Kinijos labai gerai eina, dronai, o telefonai visada bus konkurencingi pagal kaina ir kokybę, o kur dar apsipirkinėjimas internete Ali, Temu ir visi kiti kurie krauna milijardus šiuo metu. Vakaruose niekas nedirbs už pigiai, o kitos artimesnės šalys kaip Indija yra ne ką geriau nei Kinija žiūrint geopolitiškai.

    • nemesis parašė:

      Siūlau panagrinėti skirtumą tarp surenka ir kuria.
      Apple irgi surenka kinijoje, tai apple jau kinų kompanija tampa? Pelnas kinijoje lieka? Nu kad ne, tik zuikio ašaros, o viskas iškeliauja į USA
      Xiaomi kuria kinijoje ir surenka kinijoje. Viskas ten ir lieka.

      • Narkaty parašė:

        O dirba tai kiniečiai, atlyginimai, mokesčiai lieka Kinijoj, čia irgi pinigai ir labai nemaži ir tikrai ne zuikio ašaros. Tokių gamyklų kinijoj pilna yra kur technika surinkinėja, yra ištisi miesteliai su fabrikais ir gyvenamosioms patalpoms pastatyti darbuotojams. Ne tampa kinijoj pagaminti, bet tampa surinkti pigiai kinijoje. Kaip tik neseniai skaičiau, kad prieš 16 Iphono išleidimą, gamykla papildomai pasamdė 50k darbuotojų, kurie dirbs mažiausiai 12h pamaina už 5000-7000 juanių (800 dolerių) per mėnesį, norėčiau pamatyti perkeltą fabrika į Jav ir už tiek dirbantį amerikietį. Ydomu kiek tada kainuotų naujausias iphonas.

        • nemesis parašė:

          Kiek kainuoja iphonas teko matyti? China surinkimas vieno vieneto su įdėjimu į dėžutę kiek kainuoja dabar? 10$? Tai foxconas dabar brangesnė kompanija kuri juos surinkinėja ar apple kuri designina?

  3. kernelis parašė:

    Norint atsiriboti nuo bet kokio amoralaus elgesio, realiai siai dienai tektu atsisakyti daugumos vakaruose pardavinejamu produktu ir paslaugu 🙂

    Nafta, kobaltas, metalai bei su jais susije konfliktai/isnaudojimai, visokie sweat shop’ai ir pan. – prie tokiu finale nuves beveik viskas sekant priezastingumo grandine…

    • neblogai parašė:

      Nuo visko amoralaus atsiriboti kažin ar išeis. Tačiau koks Kongas su savo baisiomis Kobalto kasyklomis juk nekelia niekam aplinkui grėsmės, neplečia įtakos į kitas šalis, ir nebus mūsų šalies ar laisvės priešai. Tuo tarpu Kinija..

    • Nukainotas parašė:

      Taip, visiškai atsiriboti yra sunku, bet dažnai atsiribojimas yra aiškus ir paprastas, kaip kad renkantis telefoną. Didesnė nauda šiuo metu turbūt ne kažkiek eurų Kinijai užblokavimas, o aplinkiniams skleidžiama žinia, priminimas, kad Kinija yra blogis ir kad mes turėtume nesitaikstyti su tuo.

    • nemesis parašė:

      Nereikia ieškoti idealių dalykų šitame pasaulyje, tokių čia nėra, reikia tiesiog rinktis geresnį iš dviejų, trijų ir pan.
      Kas yra geresnis renkamės mes patys, mano pasirinkimas paprastas – kur juda galintys judėti žmonės…

    • kernelis parašė:

      As neturiu priestaravimu moraliniams boikotams ar ju agitacijai, bet kai zmones stumia ant tu, kurie perka, man nelabai patinka. Realybe tokia, kad tuos kiniskus telefonus (as cia apie tuos pigius, kurie sudaro dauguma kiekio) zmones perka ne is gero gyvenimo, nes kitu atveju pirktu iPhone/Galaxy/Pixel.

      Kazkaip kartais siais soc. tinklu laikais truksta elementaraus zmogiskumo, nes labai greitai del kokios smulkmenos gali buti pa’label’intas kazkuo blogu 🙂

      • nemesis parašė:

        Kas neturi galimybės rinktis – tas neturi. Viskas su tuo yra tvarkoje.
        Kalba eina apie tuos, kas galimybes rinktis turi… Didžiuotis kad po tiltu pigiai nupirkai iš bobutės atimtą rankinę, irgi nėra nei žmogiškumas, nei kas…

  4. ojojoj parašė:

    Jojo. Lygiai taip pat kaip apsiribojom nuo Rusijos, bet kaip traukiniai važiavo, taip ir toliau važiuoja, kaip fūros važiavo, tai ir toliau važiuoja, kaip siena per Rusiją/Baltarusiją veikia, taip ir toliau veikia. Neįgalumas mūsų valstybės ir Europos yra aukščiausiame lygije.

    • nemesis parašė:

      Čia iš tos operos kai dramblio kambaryje nemato, bet musė kad skraido tai ojojoj? Nėra šitame pasaulyje 0 arba 100%, 90% ir tai jau labai gerai. Jei jau taip viskas važiuotų kaip teigiate, kodėl viena pirmųjų china rusnialando sąlygų yra panaikinkit sankcijas kažin?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.