Bandome žaidėjo kėdę: „SilentiumPC Gear SR500 RD“

Naudojimasis

„SilentiumPC Gear SR500 RD“ atrodo puikiai, bet kaip gi patogumas? Gamintojas kurdamas kėdę įdiegė labai plačias reguliavimo galimybes, kad kiekvienas galėtų ją prisitaikyti pagal savo poreikius. Mums labai patiko pagalvėlės, be jų kėdė būtų tik dar viena biuro kėde. Jų poziciją galime keisti, kas yra šaunu. Atlošo pasvirimą galime reguliuoti, kas pravers mėgstantiems dirbti labiau atsilošus. Pats atlošas vidutinio sudėjimo vyrą prilaiko iš šonų, stambesnio stoto vyrams kėdėje pečiai gali ir netilpti.

Bene svarbiausia kėdės patogumo dalis yra sėdynė. „SilentiumPC“ panaudotos šalto spaudimo putos nėra labai minkštos, bet ir ne kietos. Sėdimoji dalis yra standi, stangri. Dėl sėdynės kietumo minkštumo sunku ką pasakyti, nes kiek užpakalių tiek ir nuomonių. Vieniems patinka kėdės, kur įkrenti kaip į patalus, kitiems patinka standus minkštumas, tokį ir gausite atsisėdę ant „SPC Gear SR500“ kėdžių. Sėdimoji dalis yra tikrai didelė, tad čia, be jokių problemų, tilps ir didesnių gabaritų sėdimosios.

Ilgiau naudojantis kėde pastebėjome, kad kartas nuo karto remiantis į porankius netyčia jie pasistumia, ir pasikeičia jų pozicija. Iš vienos pusės labai patogu, kad reguliuojant kai kurias porankių pozicijas nereikia nieko laikyti, bet tuo pačiu neišvengėme ir atsitiktinių pozicijių pakeitimo. Mūsų nuomone, apačioje esančios aukščio reguliavimo ir pasvirimo užfiksavimo rankenos galėtų turėti kiek didesnį petį, taip būtų lengviau jomis atlikti veiksmus. Su mažesne rankena jos labiau estetiškos, tokiu keliu žengia daugelis gamintojų.

„SPC Gear SR500 RD“ ratukai tikrai labai malonūs ir nesubraižys grindų. Jie labai sklandžiai rieda ir turi malonų pasipriešinimą. Daugeliui žaidėjų tokie ratukai puikiai tiks, bet tik ne lenktynių simuliatorių mėgėjams, naudojantiems vairą. Žaidžiant su vairu, kėdė po truputį rieda atgal ir palaipsniui nuvažiuojame nuo pedalų, ir jų nebegalime patogiai pasiekti. Žaidžiantys lenktynių simuliatorius puikiai žino šią bėdą. Todėl iki pilnos laimės ratukų zonoje mums pritrūko fiksatorių, sustabdančių riedėjimą.

9 Komentarai

  1. Guja parašė:

    Naudinga apžvalga,nieko panašaus nesu skaitęs.Manyčiau jog oro nepraleidžiančios medžiagos-viena iš didžiausių minusų.Tiesa kaip kam,kas kiek laiko praleidžia prie PC.Dėl ilgaamžiškumo eko oda-nereiškia jog tai yra..dirbtinė oda?

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Tikrai taip, jei ilgiau pasėdi šunta subinė įnirtingai žaidžiant.

      Dėl tos eko odos nelabai supratau ką norėjai pasakyti. Aš kaip suprantu jos ilgaamžiškumas yra didesnis nei natūralios. Seniau, bent mano tarpe, ją vadindavome dermantinu, dirbtine oda.

      • ZBalsas parašė:

        90% gaming kėdžių yra su dirbtinės odos danga. Nitro Concepts išleido naują kėdžių seriją, kur medžiaga. Atrodo ne taip premium, bet kaip minėjai – užpakalis mažiau kaista 🙂 Taip pat yra kėdė su aktyviu aušinimu (ventiliatoriais) :))

  2. YOman parašė:

    pritiesi megztų kilimėlių ant viršaus, nugarėlę apvelki kokiom maikėm ir norm. Niekas ten nešunta 😉

  3. procc parašė:

    Kodėl ne DXRacer apžvalga? 🙂 Lyg ir šio gamintojo kėdes visi užkietėję žaidėjai ir šiaip daug prie kompo sėdintys labiausiai mėgsta?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.