Galima nauja „Polaris“ versija, „Navi“ išleidimas dar negreitai
Gandai, susiję su vaizdo plokštėmis, vis netyla. Šį kartą kalbama apie AMD produkciją. Gal kiek ir stebina, bet šiais metais gali pasirodyti nauja „Polaris“ grafikos procesorių versija. Architektūra gali gauti „Polaris 30“ vardą. Šie grafikos procesoriai būtų gaminami naudojant 12 nm litografiją ir būtų poruojami su GDDR6 atmintimi. Pagal dabartinę prognozę, nauja „Polaris“ versija už pirmtaką (RX 580) būtų greitesnė apie 15 %.
Kalbos, susijusios su „Navi“, irgi iki galo nėra aiškios. Kaip ir žinoma, kad AMD ruošia vieną „Navi“ lustą į vidutinį spartos segmentą, o kitą aukštam spartos segmentui. Pirma bus išleidžiamas lėtesnis grafikos procesorius, o flagmanas kiek vėliau. „Navi“ išleidimo langas buvo 2018-2019 metai, bet labiau tikėtina, kad šie lustai pasirodys kažkada 2019 metais ir, tikriausiai, ne jų pradžioje. Tokią teoriją sutvirtina ir nauji gandai apie „Polaris 30“. Jei „Navi“ išleidimas būtų labai arti, apie „Polaris 30“ AMD tikrai negalvotų. Kas dar įdomu su „Navi“, tai, kad niekur neminima, jog vidutinės spartos lustas turės HBM2 atmintį, tad labiau tikėtina, kad šios vaizdo plokštės naudos GDDR6. Tuo tarpu HBM2 atmintis būtų palikta tik aukščiausios spartos segmentui. Tai skamba logiškai, nes HBM2 atmintis yra brangi.
Teoriškai žaidėjai gali sulaukti ir „Vega 20“ grafikos procesoriaus, kuris yra pagamintas naudojant 7 nm litografiją. Tai galėtų įvykti, jei HBM2 atminties kaina ir pasiūla bus gera, bet vargu ar šios atminties gamyba išaugs tiek, kad AMD apsimokėtų atnaujintą „Vega“ pasiūlyti žaidėjams. Jei taip įvyktų, tai žaidėjams būtų pasiūlyta 16 GB HBM2 atminties, kuri su grafikos procesoriumi būtų sujungta per 4096 bit atminties magistralę. Jei nauja „Vega“ ir bus išleidžiama, tai įvyks tik 2019 m. pradžioje.
Vel kazkas pripute miglos uz AMD ir visi sakys kad AMD nieko neteige. Nors as jau pasidariau atsparus hypinimam, nebereaguoju nei i „naujienas“ nei i isankstinius stumimus ant Intel ar Nvidia.
Kai technologiskai atsilieki nuo konkurentu, tik hype’inimas su ferariais ir belieka 😀
nu kad amd tiek cpu tiek gpu kuria. dabar spardo sikna inteliui. Ateis ir nvidios eile
Per kurią vietą spardo? 🙂 Nes nelabai jaučiasi.
Nesijaucia? Price/performance taip atlupo kad graudu ziuret.
Price/performance tai dar nėra performance.
As tai nesuprantu, kodel jie marketingui Ferrari pasirinko. Dyzelinis pasatas (universalas) butu daug labiau reprezentatyvesnis – geras ir praktiskas price/value 😀
Dyzelgeite sudalyvavo 🙂
as manau jie sudes 10 pasatu ir tems koki traukini ir parodys,kad 10 pasatu geriau patempia traukini negu vienas feraris 🙂 😀 😀
jie gana senokai jau remia Ferrari
99,99% 1950x yra sočiai ir dar per daug 🙂 Nekalbu apie 2990x
Sočiai kur? 16+ core load’e kuris sudaro 0.01% bendro CPU panaudojimo? Esminis load yra single core, po to up to 4 core. O visiems 1950x dėl mažų dažnių kol kas po lapais dar reikia slėptis. Klausimas ar 2990x dar mažesni dažniai nebus.
Realiai tai tie 1950x/2990x man tokie apskritai be jokios realios naudos atrodo tiesa sakant. Nebent kokį naminį serveriuką ar workstationą daryt. Aišku tas pats ir su Intel 7920x+. Kažkokie branduolių karai beprasmiai.
na paziuresime ka darys intel su savo kainu politika ir pagal tai nuspresime ar jauciasi ar ne. nereikia tiketis ant savo siknos kazkoki spyri pajusti…
Kernel visada toks taiklus ir vietoje žodį pasako, bet šiandien kažkas jo paskyra nulaužė kai apie pasatus pradėjo kalbėt 😀
rip kernelis
As trigerinu fleimus ir keliu reitinga saito pastarasias kelias dienas 😀
sklinda gandai apie vidutines spartos gpu atnaujinima, o zmonems tai jau hypinimas.
is to galima tik speti jog arba zmones nezino kas yra hypinimas, arba jau laikas butu pasigydyti nuo tos hypinimo paranojos kuri reiskiasi visai ne i tema
+
Geriau pakalbėkime vyrai apie Koloniuką ir jo 5-is Titan V
O as tai kolkas suportinsiu intel ir nvidia:) 😀
Šitaip drąsiai kalbėti gali tik žmogus nepažįstantis Stipenos 🙂
siulau Povilui uzsirakinti langus ir duris
https://www.youtube.com/watch?v=GdYstXBh1wE
https://goo.gl/images/Gcq7qE