Apie žaidėjus pagalvota: „Corsair K70 RGB RAPIDFIRE“
Naudojimasis
„Corsair K70 RGB RAPIDFIRE“ prijungus prie kompiuterio šviečia raudonai, o navigacinės rodyklės ir žaidime naudojami judėjimo mygtukai (WASD) baltai. Neįdiegus CUE programinės įrangos, klaviatūros apšvietimo veikimo konfigūruoti negalėsite. Naudotojui bus leidžiama tik parinkti vieną iš trijų ryškumo lygių ir užrakinti „Windows Start“ meniu mygtukus. Nors apšvietimo valdyti beveik negalėsite, klaviatūra veiks.
Jei jau įsigyji „K70 RGB RAPIDFIRE“, būtų nuodėmė neparsisiųsti „Corsair Utility Engine“ programėlės. Vos įdiegus CUE, tikriausiai teks atnaujinti klaviatūros programinę įrangą (angl. Firmware), nes programėlė neleido valdyti „K70 RGB RAPIDFIRE“ funkcijų, kol nebuvo atliktas atnaujinimas. Kaip žinome, klaviatūroje integruoti RGB LED gali atvaizduoti 16.8 mln. spalvų, o „Corsair“ siūlo keletą savo efektų. Realiame naudojime tikriausiai norėsis švaraus apšvietimo, su viena ar keliomis spalvomis. Rašyti mirgančia klaviatūra tikrai nėra patogu, ilgainiui pavargsta akys. Naudotojas gali tiksliai sukonfigūruoti, kokio ryškumo ar spalvos apšvietimo jam reikia.
Klaviatūros mygtukai praleidžia LED šviesą per raidės ar simbolio kontūrus. Pats mygtukas atrodo pagamintas kokybiškai ir turėtų tarnauti ilgai. „Cherry MX Speed“ jungikliai tikrai tiks žaidėjams, nes jų eiga vos 1.2 mm, o paspaudimas lengvas. Kai tuo tarpu kiti mechaniniai jungikliai dažniausiai turi 2 mm eigą. Tai leidžia greičiau nuspausti mygtuką ir galimai turėti vienos kitos ms pranašumą žaidimuose. Tiesą pasakius, mygtukas suveikia vos jį palietus. Ne veltui tai yra klaviatūra žaidėjams. Žaidimuose taip pat labai pravers konfigūruojamas apšvietimas. Galėsime pasirinkti, kad žaidime naudojami mygtukai ar jų grupės šviestų kitaip. Per CUE programinę įrangą kiekvienam žaidimui ar aplikacijai galima sukurti individualų apšvietimą. Geriausia, kad jūsų profilis startuos automatiškai paleidus žaidimą ar aplikaciją, jei tik taip nustatysite.
„K70 RGB RAPIDFIRE“ realiai išbandant žaidimuose, jokių priekaištų išsakyti negaliu. Viskas veikia tiksliai ir nepriekaištingai. Trumpos eigos „Cherry MX Speed“ jungikliai tikrai verti pagyrimo. Prie klaviatūros pridedami papildomi mygtukai leidžia dar geriau jausti labiausiai naudojamus mygtukus dėl jų kitokios tekstūros ir pavirtimo. Su klaviatūra gauname du mygtukų komplektus vienas FPS, kitas MOBA stiliaus žaidimams.
Nors „K70 RGB RAPIDFIRE“ klaviatūra reklamuojama kaip skirta žaidėjams, bet su ja, savaime suprantama, galime rinkti tekstą. Pridedamas riešo poilsio elementas tikrai pagelbės ilgų sesijų prie kompiuterio metu. Mygtukai veikia tiksliai, bet yra aukšto profilio. Galima išsakyti nebent vieną priekaištą. Mygtukai gal yra kiek per jautrūs teksto rinkimui. Omeny turiu tai, kad vos palietus mygtuką, jis užfiksuojamas. Todėl net menkiausias nukrypimas nuo norimo mygtuko ves prie klaidos. Tad prie šito niuanso būtinai teks pratintis. Kiek tai užtruks – individualus dalykas. Visus labai gąsdina garsus mechaninių klaviatūrų veikimas. Galiu pranešti, kad „Cherry MX Speed Silver“ jungikliai nėra labai garsūs. Bent jau tylesni nei mano bandyti „Cherry MX Red“. Trumpai tariant, rašant garsas neturėtų būti didelė problema.
visos jau jos daugmaž panašios, tos brangios mechaninės klaviatūros. Tas RGB irgi labiau vaikučiams, imho 🙂 Aišku nė kiek nenoriu sumenkinti jūsų darbo ir entuziazmo. Malonu ir įdomu paskaityti.
Va geriau apie lempą padarykit apžvalgą. Labai gera lempa
http://www.blitzwolf.com/BlitzWolf-BW-LT1-Eye-Care-Protection-Smart-LED-Rotatable-Dimmable-Desk-Lamp-Light-2.1A-USB-Charging-p-36.html
Manau, kad visos brangios klavos turėtų būti geros, bet vis tiek kiekviena turi savų pliusų ir minusų. Aš irgi nesu didelis blizgučių šalininkas, man užtenka padoraus apšvietimo, kad ir vienos spalvos. O RGB tai čia tik mada, bet su kelių spalvų apšvietimu irgi galima gražiai susikonfigūruoti. Kiekvienam pagal skonį.
Kas dėl lempos, reik ją turėt, kad tą apžvalgą padaryt.
Man vienintelis mech klaviaturu trukumas – tai garsas. Net ir tu ale „tyliu“. Namie kaip namie, bet jei ofise visi koderiai pradetu mechanines naudot, tai turbut be active noise canceling ausiniu nepadirbtum 🙂
labai didelis garsas. Ir dar: visi kalba, kad jos greiciausios del to geriausiai tinka zaidejams. Pats kontakto suveikimas greiciausias, bet man vistiek greiciausiai taipinasi ne su jomis, o su tam tikromis nesiojamu kompiuteriu klaviaturomis.
Priezastis: visas mygtuko paspaudimas susideda is dvieju etapu: mygtuko kelio, kuri turi jis nukeliauti ir pacio kontkto suveikimo. Tai pas sias mechanines kelias nera maziausias. Vienintele vieta kada jos butu nepralenkiamos, kada ta pati mygtuka spausti kelis kartus (kai nebutina iskelti iki pat virsaus), tada ju mechanine jungtis butu lemiamas veiknsys.
Man typinti nelabai patiko su šia klava, nesugebėjau priprasti. Apie tai parašiau.
kiek bandziau man dvi spalvos priimtinos, tai geltonai rausva (ale morkine) ir raudona. Tai tiek klaviatura, tiek peles kilimelis (rizor) raudonai sviecia.
Kitos spalvos kazkaip per ryzkios ir blasko. Ir populiarios melyna bei zalia: labai saltos (nors didziojo dalis zalia spalvos spektro ir priklauso siltu spalvu kategorijai).
Neveltui fotografai ryzkindavo juosteles raudonoje spalvoje.
Pats turiu K70 su cherry mix mygtukais, jau kokius du metus..
Siap priprasti reikejo, bet man ji pats malonumas, zinoma ji nera tyli.. Tad aplinkinius kartais nervinu. 😀 O kas del tylos, tai gi yra visiskai tyliu mygtuku mechaniniu klaviaturu, kiek prisimenu, kazkas is musu forumo turejo nusipirkes tokia klaviatura, tai jam tiesiog buvo ji per „tyli“, palyginus su standartinemis mech klaviaturomis 🙂