Apie žaidėjus pagalvota: „Corsair K70 RGB RAPIDFIRE“
Išvados
Asmeniškai man gan sunku sugalvoti didelių „K70 RGB RAPIDFIRE“ trūkumų. Norint, žinoma, galima prisikabinti ir prie akmens, bet reikia pripažinti, kad „Corsair“ gerai padirbėjo kurdami klaviatūrą žaidėjams.
„K70 RGB RAPIDFIRE“ turi „Cherry MX Speed Silver“ jungiklius su vos 1.2 mm lengva eiga, o tai leis greičiau nuspausti norimą mygtuką. Žaidėjai šia savybe liks labai patenkinti, nes kiekviena akimirka gali būti aukso vertės. „Anti-ghosting“ technologija užtikrins, kad visi klavišų paspaudimai bus užfiksuoti net juos visus nuspaudus vienu metu. „Corsair“ prideda du papildomų mygtukų rinkinius, vienas skirtas FPS, o kitas MOBA stiliaus žaidimams. Papildomi mygtukai yra kitokios spalvos, tekstūros ir su specialiu išvirtimu, kas intuityviai leidžia suprasti kurie mygtukai yra valdymui, o kurie ne. Dar reikėtų paminėti „Win Lock“ mygtuką, jis užrakina „Windows Start“ meniu įšaukimą. Pasitelkiant CUE galime papildomai nustatyti, ką dar klaviatūroje užrakina „Win Lock“. Trumpai tariant – apie žaidėją pagalvota.
Klaviatūra yra labai tvirta, su metaliniu rėmu. Ji nesilanksto, ant stalo guli labai stabiliai. Pridedamas riešo poilsio elementas malonios tekstūros.
Apšvietimo konfigūravimo galimybės yra kone beribės, tai nebent apribos Jūsų fantazija. RGB LED leis pasirinkti iš 16.8 mln. spalvų. Galima nustatyti kiekvieno mygtuko individualų apšvietimą, reguliuoti ryškumą ir t.t. Visa tai atliekama per „Corsair Utility Engine“ programėlę, kuri iš pradžių gali atrodyti kiek sudėtinga, bet perpratus viskas vyksta kaip per sviestą.
„K70 RGB RAPIDFIRE“ savyje turi integruotą USB 2.0 prailgintuvą, būtų dar geriau, jei tai būtų USB 3.0 standarto jungtis, visgi klaviatūra kainuoja per 170 €. Klaviatūros kabelis labai storas, gal kiek per storas, net turint galvoje, kad tai du kabeliai viename. Dėl labai masyvaus kabelio „Corsair“ pateko į savo pačių spąstus ir todėl nebegalėjo pasiūlyti kabelio konfigūravimo galimybių (išvedimo į šonus).
Būtų nesąžininga nepaminėti „K70 RGB RAPIDFIRE“ multimedia mygtukų. Pagyrimų susilaukia nuostabus garso ratukas.
Jei klaviatūra būtų perkama teksto rinkimui, tam aš „K70 RGB RAPIDFIRE“ nerekomenduočiau. Lengvi mygtukų paspaudimai rašant gali tikti ne visiem. Vos prilietus kurį nors nenorimą mygtuką iš kart turime klaidą. Gal ilgainiui ir prie to priprasti įmanoma. Kita mechaninių klaviatūrų bėda yra garsus veikimas. „Cherry MX Speed Silver“ jungikliai šioje srityje atrodo tikrai neblogai. Man garsas bėdų nekėlė, o priekaištų turės tik norintys labai tylios klaviatūros.
Aišku, kad „Corsair K70 RGB RAPIDFIRE“ yra žaidėjui sutvertas produktas, todėl žaidėjai ją ir turėtų pirkti.
Pliusai:
- „Cherry MX Speed Silver“ jungikliai su 1.2 mm eiga
- RGB LED (16.8 mln. spalvų)
- Metalinis rėmas
- Riešo poilsio elementas
- Programuojamas apšvietimas
- Macro nustatymai
- USB prailgintuvas
- Multimedia mygtukai
- Plačių galimybių „Corsair Utility Engine“ programinė įranga
- Pridedami mygtukai FPS ir MOBA stiliaus žaidimams
Vidutiniška:
- Nėra kabelio konfigūravimo galimybių
visos jau jos daugmaž panašios, tos brangios mechaninės klaviatūros. Tas RGB irgi labiau vaikučiams, imho 🙂 Aišku nė kiek nenoriu sumenkinti jūsų darbo ir entuziazmo. Malonu ir įdomu paskaityti.
Va geriau apie lempą padarykit apžvalgą. Labai gera lempa
http://www.blitzwolf.com/BlitzWolf-BW-LT1-Eye-Care-Protection-Smart-LED-Rotatable-Dimmable-Desk-Lamp-Light-2.1A-USB-Charging-p-36.html
Manau, kad visos brangios klavos turėtų būti geros, bet vis tiek kiekviena turi savų pliusų ir minusų. Aš irgi nesu didelis blizgučių šalininkas, man užtenka padoraus apšvietimo, kad ir vienos spalvos. O RGB tai čia tik mada, bet su kelių spalvų apšvietimu irgi galima gražiai susikonfigūruoti. Kiekvienam pagal skonį.
Kas dėl lempos, reik ją turėt, kad tą apžvalgą padaryt.
Man vienintelis mech klaviaturu trukumas – tai garsas. Net ir tu ale „tyliu“. Namie kaip namie, bet jei ofise visi koderiai pradetu mechanines naudot, tai turbut be active noise canceling ausiniu nepadirbtum 🙂
labai didelis garsas. Ir dar: visi kalba, kad jos greiciausios del to geriausiai tinka zaidejams. Pats kontakto suveikimas greiciausias, bet man vistiek greiciausiai taipinasi ne su jomis, o su tam tikromis nesiojamu kompiuteriu klaviaturomis.
Priezastis: visas mygtuko paspaudimas susideda is dvieju etapu: mygtuko kelio, kuri turi jis nukeliauti ir pacio kontkto suveikimo. Tai pas sias mechanines kelias nera maziausias. Vienintele vieta kada jos butu nepralenkiamos, kada ta pati mygtuka spausti kelis kartus (kai nebutina iskelti iki pat virsaus), tada ju mechanine jungtis butu lemiamas veiknsys.
Man typinti nelabai patiko su šia klava, nesugebėjau priprasti. Apie tai parašiau.
kiek bandziau man dvi spalvos priimtinos, tai geltonai rausva (ale morkine) ir raudona. Tai tiek klaviatura, tiek peles kilimelis (rizor) raudonai sviecia.
Kitos spalvos kazkaip per ryzkios ir blasko. Ir populiarios melyna bei zalia: labai saltos (nors didziojo dalis zalia spalvos spektro ir priklauso siltu spalvu kategorijai).
Neveltui fotografai ryzkindavo juosteles raudonoje spalvoje.
Pats turiu K70 su cherry mix mygtukais, jau kokius du metus..
Siap priprasti reikejo, bet man ji pats malonumas, zinoma ji nera tyli.. Tad aplinkinius kartais nervinu. 😀 O kas del tylos, tai gi yra visiskai tyliu mygtuku mechaniniu klaviaturu, kiek prisimenu, kazkas is musu forumo turejo nusipirkes tokia klaviatura, tai jam tiesiog buvo ji per „tyli“, palyginus su standartinemis mech klaviaturomis 🙂