Pateks į perkamiausių ausinių Lietuvoje TOP 10? „Huawei Freebuds 5i“ apžvalga

Garsas

„Huawei Freebuds 5i“ skleidžiamas garsas gimsta 10 mm dydžio garsiakalbiuose. Ausinių skambesys pateisino joms keliamus lūkesčius. Nieko sensacingo jų garse nėra, tiesiog teisingai skambančios vidutinės klasės TWS ausinės.

Ausinės sukonfigūruotos tolygiam vidutinių ir aukštų dažnių atkūrimui, o ties žemųjų juostų atkūrimu jaučiamas kritimas dažnių kreivėje. Pilnaverčio ekvalaizerio ausinių programinė įranga stokoja – tėra tik standartinis, „Bass Boost“ ir „Treble Boost“ režimai. Ausinės geriausiai skamba standartiniais nustatymais – „Treble Boost“ režimas atima iš muzikos balansą, o pridėjus žemųjų dažnių pasirinkus „Bass Boost“ konfigūraciją, ausinės jų nesugeba atkurti pakankamai švariai.

Mikrofono kokybė yra pakankama. Žinoma, „Podcast’ų“ su jomis neįrašinėsite, bet telefoniniams pokalbiams mikrofono galimybių visiškai pakaks.

Tenka pripažinti, kad pastaruoju metu žmonės skiria daugiau dėmesio išorinio triukšmo slopinimui, nei garso atkūrimo kokybei. „Huawei“ tai puikiai žino, todėl visas savo jėgas sutelkė efektyviam ANC funkcijos veikimui.

Gamintojas žada, kad ausinės gali pašalinti iki 42 dB nepageidaujamo triukšmo. Ši funkcija veikia puikiai ir tai tikrai patiks pirkėjams Beje, galime rinktis ir sumažintus garso slopinimo lygius. Jie leis šiek tiek prailginti baterijos gyvavimo laiką.

Kalbant apie baterijas, kiekvienoje ausinėje yra 55 mAh energijos kaupyklos, dar 410 mAh talpos akumuliatorius slepiasi dėkle. „Huawei“ deklaruoja, kad ausinės be pertraukos gali veikti 7,5 valandos ir 28 valandas papildomai užpildant energiją įkrovimo dėkle. Įjungus aktyviąją triukšmo slopinimo sistemą, šie skaičiai krenta iki 6 valandų ir 18,5 valandos. Bandymu metu pritrūko vos kelių minučių, kad būtų įgyvendinti gamintojo pažadai.

Užtat pažadus apie įkrovimo greitį „Huawei“ įgyvendino su kaupu. Baterija užsipildė truputį greičiau, nei žadamos 110 minučių. Taip pat įgyvendintas ambicingas tikslas, kad baterijai esant tuščiai, 15 minučių įkrovimo pakaks ausinėms veikti keturias valandas.

4 Komentarai

  1. Evaldino parašė:

    Nežinau, man visi šie “brandai” nelimpa ir labai džiaugiuos “nežinomu” gamintojo 1MORE ausinėmis Comfobuds Pro uz ~60€.
    Kitų neturėjau po ranka, bet lyginau su Airpods (tiesa, ne Pro ir 2nd Gen) bei Xiaomi kažkuriais, tai vienareikšmiškai geresnis garsas (ypač žemuose), jo “gylis”, sodrumas.
    Kadangi daugiau tokioms lengvai pametamoms ausinėms tikrai neketinu išleisti, tai geriausias (man) variantas.

    • Ndx parašė:

      No name ausines nera blogai. Pats testavau Oneodio F1. Pagamintos iš 3 karta perdirbto plastiko, žemi akivaizdžiai per stiprūs, bet kaip už 30 eurų garsas geresnis nei galima tiketis turint tokia suma. Kalbant apie Oneodio https://youtu.be/iXzdoc_TWCg gan įdomus video, kuriame daug įdomių rezultatų. Aišku labai subjektyvus dalykas ir faktas kokios Sennheiser HD600 būtų su trenksmu nuskynę visus laurus.

      Bet sakyciau kad Freebudsai pakankamai neblogai atsilaiko pries panasia suma kainiuojancius noname’us.

  2. Daemon parašė:

    Aš naudoju ausines nuo Huawei ragelio. Puikus reikalas. Kodėl? Pas mane laptope yra gerai žinoma problema, kažkas negerai su audio codec’u. Jei nori klausyt garso per garsiakalbius ar paprastas ausines, garsas kartais išplonėja. Žiauriai nervuoja tas reikalas. Bet… Huawei ausinės jungiasi per USB-C jungtį, kuri turi įmontuotą DAC’ą ir veikia be problemų! Tiek prie ragelio, tiek prie laptopo jungiu į USB-C/Thunderbolt jungtį ir viskas labai gerai išsisprendžia su vienomis ausinėmis. Labai geras dalykas, kad nereikia pirkti bevielių kraunamų ausinių. Nors imčiau Tannoy Live Buds už 55 eurus. Būtų visai varkė šiaip išbandyt, bet užknistų krauti…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.