Periferijos trio iš AOC: „AGK700“ klaviatūra, „AGM700“ pelė ir „AMM700“ pelės kilimėlis

Žvilgsnis iš arčiau: „AOC AGON AGM700“ pelė

AOC sako, kad „AGON AGM700“ pelytė labiausiai tiks naudoti delno ir letenos pozicijoje, čia jau priklauso nuo pageidavimų ir rankos didumo. Nors pelės dizainas yra aptakus ir paprastas, bet ji tiks tik dešiniarankiams. „AOC AGON AGM700“ ilgis yra 123,8 mm, plotis 63,4 mm, o aukštis 45 mm. Pelės svoris yra 148 g (pasvėrus su kuo mažiau laido – 125 g.) tai mano nuomone yra tikrai nemažai. Pelytė taip pat turi išimamus svorius, bet apie tai vėliau. Pati medžiagų kokybė nėra labai aukšta. Gumos paviršių nėra, bet plastmasės lydinys nėra prastas.

Kairiame šone matome tris mygtukus. Jiems visiems galime priskirti norimą funkciją per „G-Menu“ programinę įrangą. Visi mygtukai yra plastmasiniai, kaip ir visas šonas. Sukibimą pagerinti turi tik esanti tekstūra. Galiu iš karto pasakyti, kad šoninių mygtukų kokybe esu nusivylęs. Pats atsakas dar yra normalus, mygtukai ir tiek, bet viršutinis mygtukas, esantis link galo, jį atleidžiant ir pakeliant nuo jo pirštą skleidžia barškesį. Viršutinis mygtukas, esantis link priekio, jį atleidžiant jau skleidžia spyruoklės garsą. Tikrai nepriimtina. Raudonas mygtukas spaudžiasi taip, kaip reikia, ir jokio nereikalingo garso neskleidžia.

Dešinėje pelės pusėje nieko nerasime, čia tik tekstūra iš plastmasės. Gumos nėra.

Žiūrint į pelę iš galo matosi, kad forma yra gan paprasta ir korpusas nėra stipriai išraitytas. Galinėje dalyje yra AGON logotipas, kuris šviečia.

Iš viršaus „AGM700“ atrodo kaip ir dauguma kitų pelių. Vidurys platesnis, o priekis ir galas siauresni. Pagrindiniai mygtukai yra atskirtai nuo korpuso, ir jų spalva, tekstūra ir materialas skiriasi nuo visos kitos plastmasės. Viršuje matome du papildomus mygtukus. Vienas skirtas keisti profilį, kitas – DPI. Su šiais mygtukais ta pati nemaloni bėda, juos atleidžiant ir patraukiant pirštą vėl girdisi pašaliniai garsai. Pagrindiniai mygtukai veikia normaliai ir netriukšmauja. Tas pats ir su ratuku, jo nuspaudimas yra geras, kaip ir sukimasis.

Iš kiek patogesnio rakurso galima pamatyti, kad ant pagrindinių mygtukų yra linijų tekstūra. Net nežinau, ar ji man patinka, gal ji skirta, kad neslidinėtų pirštai, bet man paviršius atrodo per grubus. Iš šio rakurso geriau matome ir ratuko gumos tekstūrą. Taip pat nesunku pastebėti ir DPI indikatorių.

Iš priekio galime pamatyti, iš kur išeina laidas.

Apvertus pelę matome penkis padukus, jie tefloniniai. Viduryje yra „PixArt 3389“ optinis jutiklis, kuris turi iki 16 000 DPI. Tai tikrai geras jutiklis. Dešiniame šone dar matome paslėptą skyrelį. Jame yra penki svareliai. Dalį jų (arba visus) galima išimti, jei norite lengvesnės pelės. Man tai tikrai norisi tą padaryti, nes su jais pelė tikrai sunki.

Ir galiausiai laidas. Jis yra 1,8 m. ilgio, sakyčiau tinkamo ilgio. Laidas yra įvilktas į medžiaginę rankovę, kuri yra juodos / raudonos spalvos. Pats laidas tikrai nėra iš paslankiausių.

2 Komentarai

  1. BC00 parašė:

    Kiek grubiai procentų flagmanė AGK700 deliverina palyginus su Corsair brangesnėmis klavomis?

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Negaliu pasakyti procentų, nes nėra kaip išmatuot, ne procesorius koks gi. Ypač už kainą AGK700 tikrai puikus pirkinys, tik dar su programine įranga reikia padirbėti ir dar turi patikti dizainas, nes toks savotiškas. O šiaip, dar viena klava su Cherry MX Red’ais.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.